Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 307 - Jak się nazywa ta część przy skrzyni biegów

gsmowiec 15 May 2018 18:51 1488 5
    gsmowiec
    User under supervision
    Peugeot 307 - Jak się nazywa ta część przy skrzyni biegówPeugeot 307 - Jak się nazywa ta część przy skrzyni biegów
    Peugeot 307
    2001r

Znajduje się ona przy skrzyni biegów. Montowana pomiędzy dwoma linkami od zmiany biegów. Potrzebuje dokupić tą część wraz ze śrubą mocującą ponieważ ostatnio podczas wbijania biegów się ona urwała, ale nie widzę nigdzie tej części na allegro więc mam pytanie jak to się nazywa?
  • Helpful post
    Radiokiller
    Level 30  
    Poszukaj pod nazwą WYBIERAK
    gsmowiec
    User under supervision
    Orientuje się ktoś czy można dokupić samo to łozysko do wybieraka bo u mnie ciężko chodzi tak jakby było zatarte?
    czy to jest może to samo?
    Link

Peugeot 307 - Jak się nazywa ta część przy skrzyni biegów
    gsmowiec
    User under supervision
    Nie ma pod nazwą wybierak nic takiego ani w googlach ani na allegro.
    Ktoś wie jak się to nazywa?
    rumot102
    Level 11  
    Dźwignia skrzyni biegów i też łapa skrzyni biegów widziałem
    johny222
    Level 14  
    Jest to ciężarek wyrównoważający (przy tuningu zmieniając na krótki skok używana nazwa to "short shifter"). Dostaniesz to na szrocie zapewne za 10-20zł jak bez cięgła. Zobacz w okolicy utylizację aut i podjedź- porównaj ze swoim. Możesz się targować, gdyż ten element nie jest chodliwy dlatego też raczej nie znajdziesz tego w ogłoszeniach. A jak sprawdziłeś te "zatarte łożysko"? Jeżeli nie dostał się tam piach czy inny syf, a przebieg nie doszedł do miliona to raczej wątpię by to padło.