Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór pierwszej 125cc chopper-cruiser

Syachu 15 Maj 2018 23:56 297 7
  • #1 15 Maj 2018 23:56
    Syachu
    Poziom 3  

Witam do gry wchodzą narazie takie motocykle jak:
    -Hyosung GV 125c
    -Daelim VL 125 Daystar
    -Suzuki Maruder
    -Honda Rebel
    -Junak M12
    Mam ograniczony fundusz do około 5500zł.
    Chętnie usłysze dodatkowe propozycje
    {chopper,cruiser} na kategorie A1

0 7
  • #2 16 Maj 2018 00:23
    sanfran
    Poziom 36  

Honda VT Shadow 125.
    Piękna maszyna, wydech tak zrobiony, że brzmi jak jej mocniejszy brat.
    Miałem kiedyś taki motor, świetnie się jeździło.
    I jakość o wiele lepsza, niź jakiaś chińszczyzna.

0
  • #3 16 Maj 2018 09:12
    Syachu
    Poziom 3  

Honda Shadow za 5000zł?

0
  • #4 16 Maj 2018 09:32
    sanfran
    Poziom 36  

Używane Hondy lepiej posłużą niż nowa chińszczyzna.
    Tez miałem używaną ośmiolatkę, włożyłem trochę pracy, kilka części eksploatacyjnych, wymieniłem łożysko w wałku rozrządu (łatwizna) pojeździlem trochę i sprzedałem za więcej niż kupiłem.

0
  • #5 19 Maj 2018 21:47
    kakibara
    Poziom 27  

Virago 125ccm.
    Mam 750 - ale 125 ccm też piękna..

0
  • #6 22 Maj 2018 22:03
    Syachu
    Poziom 3  

kakibara napisał:
    Virago 125ccm.
    Mam 750 - ale 125 ccm też piękna..

Tak patrzałem lecz Virago nie mieści się w moim budżecie

0
  • #7 08 Cze 2018 10:43
    MarekVee
    Poziom 4  

Jeśli do tej kwoty, to ze swojej strony polecam Marauder 125 - wyrwiesz coś w dobrym stanie, rocznik 98-05 (ale na to za bardzo nie patrz - patrz na stan, mój jest z '98, ale mały przebieg, dobrze utrzymany, więc stan bardzo dobry). Kupiłem swojego właśnie za 5500 ;) Bardzo przyjemne 125 na start - wygodny, jeździ się łatwo (szerokie kapcie, niski środek ciężkości), przyjemnie wchodzi w zakręty, mięciutkie zawieszenie. Do tego cicha, bardzo przyjemna i elegancka praca silnika. Ja jestem bardzo zadowolony.

Ogólnie to te wszystkie moto są do siebie bardzo podobne (choć co do jakości chinola nie miałbym pewności), choć nie wiem, czy np. Virago uda Ci się wyrwać fajne w tej cenie. Generalnie każdy (poza wspomnianym chinolem - tutaj nie mam pewności, ale nie przesądzam, że jest zły) będzie fajny. :) Co do Hondy Shadow 125 - za 5k nie idzie jej dostać.

0
  • #8 20 Cze 2018 22:09
    Syachu
    Poziom 3  

MarekVee napisał:
    Jeśli do tej kwoty, to ze swojej strony polecam Marauder 125 - wyrwiesz coś w dobrym stanie, rocznik 98-05 (ale na to za bardzo nie patrz - patrz na stan, mój jest z '98, ale mały przebieg, dobrze utrzymany, więc stan bardzo dobry). Kupiłem swojego właśnie za 5500 ;) Bardzo przyjemne 125 na start - wygodny, jeździ się łatwo (szerokie kapcie, niski środek ciężkości), przyjemnie wchodzi w zakręty, mięciutkie zawieszenie. Do tego cicha, bardzo przyjemna i elegancka praca silnika. Ja jestem bardzo zadowolony.

Ogólnie to te wszystkie moto są do siebie bardzo podobne (choć co do jakości chinola nie miałbym pewności), choć nie wiem, czy np. Virago uda Ci się wyrwać fajne w tej cenie. Generalnie każdy (poza wspomnianym chinolem - tutaj nie mam pewności, ale nie przesądzam, że jest zły) będzie fajny. :) Co do Hondy Shadow 125 - za 5k nie idzie jej dostać.

Na taką odpowiedź czekałem wybór padnie prawdopodobnie na Hondę Rebel gdyz mam jedną po sąsiedzku do kupienia

0