Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z połączeniem - Dzwonię na ten sam numer co zwykle,nalicza mi czas połąc

brgvp27 17 Maj 2018 15:45 78 1
  • #1 17 Maj 2018 15:45
    brgvp27
    Poziom 1  

Witam.

Wczoraj spotkałam się z sytuacją, którą wcześniej mi się nie przydarzyła.
    Mam nr telefonu zarejestrowany w plusie.
    Dzwoniłam jak każdego innego dnia do osoby, która również ma numer w tej sieci, ale obecnie jest za granicą (pracuje jako kierowca)
    Nie było słychać sygnału połączenia, tylko odebrano i słyszałam rozmowę dwóch kobiet w innym języku, japońskim albo arabskim trwało to 29 sek, po czym się rozłączyłam.
    Przysłane zostało podsumowanie i koszt rozmowy.
    Osoba, do której dzwoniłam twierdzi,że jedyne połączenie,jakie ode mnie do niej wczoraj dotarło to te, które wykonałam po chwili od wspomnianej wyżej próby nawiązania kontaktu. Po minucie mi oddzwoniła.

Co może być tego przyczyną ?
    Czy ktoś zna odpowiedź na to pytanie?

0 1
  • #2 17 Maj 2018 16:42
    domasia
    Poziom 13  

Skoro numer B był za granicą, to połączenie mogło być tranzytowane przez jakiegoś operatora - jakiego to nie jest do ustalenia, może to tylko próbować ustalić Plus a i to niekoniecznie musi się udać.
    W przypadku transmisji TDM możliwe jest złe skrosowanie traktów i wdzwonienie się w cudzą rozmowę. W przypadku VoIP raczej nie, aczkolwiek licho nie śpi.
    Tak czy siak nikt poza Plusem nie odpowie Ci na to pytanie, złóż reklamację.

0