Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Szukam instrukcji obsługi do głośnika Q600 PULSE

18 Maj 2018 19:44 1107 10
  • Poziom 3  
    Witam serdecznie.
    Bardzo proszę o wszelką pomoc i wskazówki w kwestii znalezienia instrukcji obsługi do głośnika PULSE Q600 LED BLUETOOTH, chodzi mi szczególnie o to, jak aktywować tryb głośnomówiący poprzez ten głośnik.
    Będę dozgonnie wdzięczny za wszelką kompetentną pomoc. Pozdrawiam.
  • Poziom 39  
    Nie wiem czy dobrze rozumiem masz telefon który sparowałeś po bluetooth z głośnikiem i podczas rozmowy chcesz aby dźwięk był na głos w głośniku bluetooth jeśli tak to w telefonie podczas rozmowy przełączasz na głośno mówiący który powinien działać ci z automatu na głośniku bluetooth.
    Nie wiem jakiego masz androida i model telefonu ale ja tą opcję mam w USTAWIENIA-Moje URZĄDZENIE i tam opcja Tryb głośnomówiący ikonka kierownicy.
    W moim galaxy S4 android 5.0.1 mam mniej więcej tak jak na zdjęciach.

Szukam instrukcji obsługi do głośnika Q600 PULSE
    Dostęp do tej opcji przez klawisze skrótu.
  • Poziom 3  
    Witam, dziękuję pięknie za odpowiedź. Dokładnie, chodzi mi o taką funkcję, którą Szanowny Kolega opisał. Mam telefon Huawei P9 Lite Mini i Android Nougat 7.0,zas głośnik typu, jak na niniejszych zdjęciach, więc chcę się upewnić, jak to będzie w mym przypadku. Pozdrawiam. Szukam instrukcji obsługi do głośnika Q600 PULSE
  • Poziom 39  
    Przemyslav30 napisał:
    Android Nougat 7.0

Szukaj tej opcji w ustawieniach androida jeśli ją włączysz to gdy telefon masz sparowany z głośnikiem to podczas jazdy powinno działać chyba automatycznie odbierze a głos będzie w głośniku. Musisz sprawdzić. Głośnik to chińczyk a moduł jest na bazie popularnych modułów FM/AUX/MP3/SD/USB i zapewne sterowanie pilotem .
  • Poziom 3  
    Sterowanie jak najbardziej ręczne ,niestety jakość mikrofonu bardzo kiepska ,rozmówca w telefonie ,gdy mówię do mikro w głośniku, słyszy trzaski i bełkot, czy jest na to rada?Czy pomógłby taki sprzęt wpięty w gniazdo pendrive głośnika?

http://www.fotograficzneakcesoria.pl/odbiorni...ter-dongle-a2dp-bluetooth-2-1-usb,id1641.html

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Przemyslav30 napisał:
    niestety jakość mikrofonu bardzo kiepska ,rozmówca w telefonie ,gdy mówię do mikro w głośniku, słyszy trzaski i bełkot,

Ten głośnik na pewno ma mikrofon w sobie ? To nie czasem mikrofon z telefonu zbiera głos do rozmówcy a ty tylko masz dźwięk rozmówcy w głośniku ?
    Trzaski może są bo może masz sprzężenie głośnik za blisko telefonu lub za głośno pod głoszony.
    Przemyslav30 napisał:
    Czy pomógłby taki sprzęt wpięty w gniazdo pendrive głośnika?
    Na co ci to głośnik ma w sobie już bluetooth. Możesz o ile głośnik ma wejście AUX połączyć wyjście słuchawkowe z AUX kablem JACK... Ale po to masz połączenie bezprzewodowe aby ograniczyć ilość kabli.
  • Poziom 3  
    Mam wolne gniazdo USB bo w gniezdzie MicroSd "siedzi"karta z utworami, zas chcialbym sie poradzic, czy wlasnie taki adapter odbiornik USB Dongle z wbudowanym mikrofonem wlozony w port pendrive ,n ie sprawdzilby sie lepiej niz ten wbudowany?Czy nie byloby konfliktu?Bo moj telefon pyta przy laczeniu z ktorej opcji chce skorzystac rozmawiając "glośnomówiaco",dając kilka typow wyboru ?Czy ten adapter z mikro bylby dobrym wyborem?Sluchawki i owszem do jack moge podlączc lecz w nich nie mam mikrofonu.
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Jeśli masz możliwość wyboru mikrofonu to wybierz ten w telefonie.
  • Poziom 3  
    Jadacmoim skuterem inwalidzkim i majac to radio zamocowane poprzecznie w etui tuz pod panelem sterowania ,wolalbym móc tylko odebrac polaczenie i przelaczyc na coś co mam w zasiegu ust a rekoma zając sie utrzymaniem i kierowaniem sterem, nie majac zarazem niczego w uszach by mimo milego dzwieku z radia miec tez ogląd na dzwieki ulicy, wiec skoro juz to wbudowane nie dziala ,lub dziala skokowo chcialbym zapytac o mozliwosc wspolpracy tegoz glosnika z takim jak wyzej usb adapterem.....tylko nie wiem,czy jest to dobrej jakosci i bedzie kompatybilnie...
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Przemyslav30 napisał:
    wspolpracy tegoz glosnika z takim jak wyzej usb adapterem.....tylko nie wiem,czy jest to dobrej jakosci i bedzie kompatybilnie...

Też nie wiem.