Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Toyota radio b9003 2004 nie działa po rozladowaniu akumulatora

21 Maj 2018 16:20 1812 8
 • Poziom 3  
  Toyota radio b9003 2004 nie działa po rozladowaniu akumulatoraToyota radio b9003 2004 nie działa po rozladowaniu akumulatoraMam problem z oryginalnym radiem toyita corolla b9003. Po rozladowaniu akumulatora przestało działać. Pokazuje się napis, który jest widoczny na zdjęciu. Chciałem włożyć wplyte z mapa, ale radio wgl jej nie pobiera. Myślicie że radio jest zablokowane czy się popsuło. Było wszystko w porządku do czasu rozładowania akumulatora.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 33  
  Do wyczyszczenia lub naprawy dolny napęd, ten od płyt z mapami.
 • Poziom 3  
  Zastanawia mnie tylko, dlaczego wcześniej wszystko działało prawidłowo. Po rozladowanym akumulatorze nawet radio nie działa.
 • Poziom 20  
  Adam9317 napisał:
  Zastanawia mnie tylko, dlaczego wcześniej wszystko działało prawidłowo. Po rozladowanym akumulatorze nawet radio nie działa.


  To radio navi po odłączeniu od prądu do startu wymaga płyty z mapą.Po odczytaniu danych z napędu uruchamia się.
 • Poziom 33  
  Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał.
 • Spec od car audio
  A jesteś pewny, że w napędzie od navi (dolnym) nie ma płyty ? Jeśli jest tam jakakolwiek płyta, to możesz mieć problem z wydaniem jej poprzez funkcję EJECT. Dopóki napęd męczy się chcąc znaleźć w niej soft startowy, funkcja EJECT nie zadziała. Klikaj więc raz po raz do skutku. Później włóż płytę z mapą i radio powinno się uruchomić.
 • Poziom 3  
  Tak, jestem pewien że nie ma w środku żadnej płyty. Wiele razy wciskalem przycisk wysuwania płyty. Płyta włożona kawałkiem do środka radia urochamia mechanizm ( słychać że chce wziąć płytę), jednak płyta nie zostaje wciagnieta do środka. Otwór od płyt CD działa bez problemu, pobiera płytę.
 • Pomocny post
  Spec od car audio
  Skoro słychać pracujący napęd transportera płyty a wałek jej nie wciąga, to podejrzewam pękniętą (i obracającą się swobodnie), zębatkę osadzoną na osi wałka.
 • Poziom 3  
  Problem rozwiązany - peknieta zębatka obracając się na walku, po sklejeniu wszystko śmiga.