Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Peugeot 308 - Szybko migający kierunkowskaz z prawej strony

21 Maj 2018 18:09 1158 2
  • Poziom 13  
    Witam, tak jak w temacie problem dotyczy prawej strony. Wymieniłem wszystkie żarówki z prawej strony i nic się nie zmieniło. Dzisiaj podpiąłem samochód pod komputer i wyskoczyły dwa błędy które nie chcą się skasować. Wykręciłem tylną lampę i odłączyłem wtyczkę, podłączyłem komputer i nadal nie da się skasować błędu. Próbowałem zresetować BSI ale coś mi nie wychodzi, bo tylko w navi kasuje się godzina, a na wyświetlaczu średnie spalanie itd cały czas pokazuje. Chciałbym się dowiedzieć która wtyczka w BSI jest od prawej tylnej lampy, bo chciałbym ją odłączyć i sprawdzić czy da się skasować błąd żebym wiedział gdzie leży wina, czy w instalacji, czy w BSI. Z góry dzięki

Peugeot 308 - Szybko migający kierunkowskaz z prawej strony
  • Pomocny post
    Poziom 40  
    Kolory przy BSI sprawdź,w sumie schematu do tego nie potrzeba.Później wysteruj,po upewnieniu się miernikiem,ale na odpiętej wtyczce z BSI.
    Edit
    Pomyślałem o starszych ale i tak zastosuj co napisałem.
  • Poziom 13  
    Po wielkich bojach udało się naprawić :wink: Problem tkwił w gnieździe BSI (zimne luty). Po demontażu problem był z dostępem do gniazda, ale jakoś mi się udało. Gniazdo od nowa polutowałem, błędy pokasowałem i tylna lampa świeci jak z fabryki Dzięki Ireneo za radę,i pozdrawiam :)