Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Amica ZIM 446 E - nie wypompowuje wody

slaweks861 21 May 2018 20:32 2721 1
    slaweks861
    Level 9  
    Witam.
    Mam problem ze zmywarką do naczyń Amica. Po jej włączeniu czasami zaczyna pracować i po chwili przestaje i wyświetla się błąd E1. Za którymś razem zauważyłem, że w komorze zmywarki stoi woda. Zaznaczę, że problem pojawia sie czasami. Wąż odpływowy jest czysty. Reszty nie sprawdzałem. Możecie pomóc?

A teraz pojawia się błąd E4 i już kompletnie nie wiem co robić... Zrobiłem zdjęcia jak wygląda zmywarka bokiem i od spodu. Miał może ktoś podobny problem? Teraz sprawdziłem, czy działa pompka wypompowująca wodę. Odkręciłem ją z plastików, włączyłem zmywarkę i od razu wirnik zaczął się kręcić. Sprawdziłem też rurę z tej pompki do tego plastikowego przezroczystego pojemnika - drożna.
    Amica ZIM 446 E - nie wypompowuje wody20180521_2..404.jpg Download (4.04 MB) Amica ZIM 446 E - nie wypompowuje wody20180521_2..416.jpg Download (1.13 MB)
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003
    wgabrys
    Level 1  
    Witam,
    Mam podobny problem E1 czasami zostawi wodę, czasami nie może rozpocząć programu i też E1. Czasami skończy program, pika prawidłowo na koniec. Otwieram drzwi, a tam woda. Czy udało się Panu rozwiązać problem?