Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot Panasonic - jak przestroić

22 Sie 2005 12:34 1344 6
  • Poziom 9  
    Witam!:D
    Mam pytanie dotyczące dostrojenia nowego pilota do starego telewizora, mianowicie chciałbym wiedzieć jak należy go przestroić? Czy można to samemu zrobić i czy jest to bardzo skomplikowane? Czy potrzebne są jakieś narzędzia? Ew. mógłby ktoś napisać krok po kroku jak to należy zrobić. Chodzi o TV panasonic.

Pozdrawiam Marcin...

Moderowany przez kosmita:

Zmieniłem temat

• Spec od TV
    Witam!
    Podaj jaki masz pilot i jaki telewizor?
  • Poziom 43  
    Dostrajać jak to Ty nazywasz można piloty uniwersaln. Natomiast normalnych pilotów nie przestaja się. Podaj dokładny model pilota i TV jaki posiadasz, bo samo Panasonic todużo za mało.
  • Poziom 9  
    Telewizor to Panasonic TX-28MD4P a co do pilota to: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=61264069
    orginalny pilot wygląda tak samo z tym, że ten z allegro ma dodatkowe 3 przyciski (aspect,PIP). Chciałbym wymienić tego pilota na nowego bo stary jest już bardzo zużyty i nie które (większość) klawisze nie działają.

model oryginalnego pilota to:EUR511200
  • Poziom 43  
    Po pierwsze ten pilot powinien pasować do Twojego TV bez jakiegokolwiek programowania (strojenia). A po drugie tego starego da się zregenerowac podklejając gumki przewodzące o ile nie jest mechanicznie zniszczony.
  • Poziom 9  
    Dzięki za odpowiedż. Starego nie opłaca sie regenerować ponieważ to totalna ruina(pozacierane klawisze,jednego brakuje,klapka uszkodzona, brak osłony baterii). Czyli mogę śmiało zakupić tego pilota i nie powinno być problemów?
  • Poziom 43  
    Tak, pilot z podanego przez Ciebie linku (EUR511200) jest pilotem m.in. do TV Panasonic TX-28MD4P bez jakiegokolwiek strojenia.