Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot Panasonic - jak przestroić

22 Sie 2005 12:34 1344 6
 • Poziom 9  
  Witam!:D
  Mam pytanie dotyczące dostrojenia nowego pilota do starego telewizora, mianowicie chciałbym wiedzieć jak należy go przestroić? Czy można to samemu zrobić i czy jest to bardzo skomplikowane? Czy potrzebne są jakieś narzędzia? Ew. mógłby ktoś napisać krok po kroku jak to należy zrobić. Chodzi o TV panasonic.

  Pozdrawiam Marcin...

  Moderowany przez kosmita:

  Zmieniłem temat

 • Spec od TV
  Witam!
  Podaj jaki masz pilot i jaki telewizor?
 • Poziom 43  
  Dostrajać jak to Ty nazywasz można piloty uniwersaln. Natomiast normalnych pilotów nie przestaja się. Podaj dokładny model pilota i TV jaki posiadasz, bo samo Panasonic todużo za mało.
 • Poziom 9  
  Telewizor to Panasonic TX-28MD4P a co do pilota to: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=61264069
  orginalny pilot wygląda tak samo z tym, że ten z allegro ma dodatkowe 3 przyciski (aspect,PIP). Chciałbym wymienić tego pilota na nowego bo stary jest już bardzo zużyty i nie które (większość) klawisze nie działają.

  model oryginalnego pilota to:EUR511200
 • Poziom 43  
  Po pierwsze ten pilot powinien pasować do Twojego TV bez jakiegokolwiek programowania (strojenia). A po drugie tego starego da się zregenerowac podklejając gumki przewodzące o ile nie jest mechanicznie zniszczony.
 • Poziom 9  
  Dzięki za odpowiedż. Starego nie opłaca sie regenerować ponieważ to totalna ruina(pozacierane klawisze,jednego brakuje,klapka uszkodzona, brak osłony baterii). Czyli mogę śmiało zakupić tego pilota i nie powinno być problemów?
 • Poziom 43  
  Tak, pilot z podanego przez Ciebie linku (EUR511200) jest pilotem m.in. do TV Panasonic TX-28MD4P bez jakiegokolwiek strojenia.