Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw głośnomówiący w głośniku Q600 nie działa

Przemyslav30 22 Maj 2018 22:13 225 0
    Przemyslav30
    Poziom 3  
    Witam serdecznie.
    Tydzień temu nabyłem w sklepie online głośnik bezprzewodowy Bluetooth marki Pulse Q600, radio, gniazda MicroSD i USB oraz przesyłanie muzyki z mego tel. słychać idealnie. Niestety, podczas rozmowy telefon. ja bardzo silnie wręcz z echem i poglosem słyszę w głośniku swym rozmówcę, zaś mnie rozmówca wcale, zamiast tego buczenie, jakieś narastające dźwięki stricte jadący pociąg, jakieś metaliczne odgłosy i jakieś tępe dalekie echa nieartykułowane, jak gdyby ktoś z dalekich podziemi usiłował coś mówić. Dzieje się tak, mimo, iż rozmówca przebywa w pokoju obok. Jaka może być tego przyczyna, jak można by to naprawić? To istotna dla mnie funkcja. Gdyby jednak było to coś poważniejszego, to mam pomysł na system alternatywnie głośnomówiący i tutaj pytanie do Wszystkich znawców Tematu. Mój głośnik posiada zarówno gniazdo AUX, jak i USB, czy gdybym wpiął w gniazdo AUX ten zestaw:

http://allegro.pl/odbiornik-aux-bluetooth-zestaw-glosnomowiacy-jack-i7074560752.html
    Lub w gniazdo USB tenże:
    https://eltec.pl/Torbyfuteraly/Na-sprzet-foto...LE-Bluetooth-21-USB-zestaw-glosnomowiacy.html
    Czy wówczas jest szansa, że te urządzenia polączą się mi z telefonem i głośnikiem (którego wersja BT to 3.0+EDR),by działać jako alternatywny zestaw głośnomówiący, bez obaw, że dojdzie do jakiegoś zwarcia, sprzężenia, konfliktu urządzeń i uszkodzenia głośnika? A jeśli jeden z powyższych głośników z końcówką AUX okazałby się odpowiedni, to mam pytanie, (bo jeśli wpinam tylko kabel AUX gdy jestem w trybie radio i MicroSD, natychmiast wyłącza się muzyka)takiego typu :czy po rozmowie odbytej przez mikrofon AUX, mikrofon przestawi się sam na tryb muzyki lub radia?

To samo dotyczy mikrofonu USB. Pozdrawiam pięknie.