Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Politechnika Wrocławska Elektronika i Telekomunikacja vs Telekomunikacja

23 Maj 2018 15:20 306 2
  • Poziom 2  
    Witam,
    Jestem tegorocznym absolwentem technikum elektronicznego, a zarazem mam tytuł uczestnika finału z "Euroelektry". Sam wielokrotnie wykonywałem różnego rodzaju projekty urządzeń elektronicznych, naprawy, modyfikacje, przestrajanie itp. Bardzo mnie interesują tego typu zagadnienia, a z fizyką i matmą zawsze dobrze mi szło, lecz mam dylemat, czy lepiej wybrać EiT na W-12, czy właśnie telekomunikację na W-4.
    O obu kierunkach krążą podobne opinie, temu też dylemat jest tym większy. Podobno lepszym wyborem byłaby telekomunikacja i specjalizacja z naciskiem na programowanie - mam pewne podstawy w c++, ale przeraża mnie najbardziej ciągłe programowanie bez namacalnych rezultatów pracy - mimo wszystko lubię wymyślić jakieś nowe rozwiązanie, modyfikację i coś skonstruować, więc z tej strony bliżej mi pewnie na EiT, choć przyznam, że przeysył danych też jest bardzo ciekawy, a biorąc pod uwagę perspektywy zastosowania 5G wydaja się ta opcja jeszcze bardziej obiecująca(w sensie telekomunikacja). Miał ktoś może podobny dylemat? Co wybraliście?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    W sumie to we Wrocławiu jest kilka firm działających w tych sektorach i ofert pracy są zarówno dla telekomunikacji, jak i dla elektronika. Najbardziej przydatna byłaby zatem opinia kogoś, kto ma dokładne porównanie...