Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suv/terenówka do 20 tyś. -

WSRH 24 Maj 2018 14:46 297 4
  • #1 24 Maj 2018 14:46
    WSRH
    Poziom 16  

Witam, obecnie posiadam Opla Signum 1.8 122km z 2005 roku. Obecnie potrzebuję auta "wyższego". Napiszę co musi miec a co może.

Musi:

- Wyższy prześwit, nie napisze ile mm ale wyższy od zwyklych aut, tak zebym nie przejmował sie krawężnikami i dziurami na wsi.
    - Spalanie, obecnie opel miescie w korkach spala około 10-11l a mieszana droga 450km troche autostrad troche drog zwykłych kolo 7-8. Chcialbym zeby takie spalanie zostalo
    - Koszty eksploatacji akceptowalne, żeby auto bylo znane mechanikom i nie mialo jakis przykrych eksploatacyjnych niespodziewanek
    - Przestronne i wygodne tak jak obecny Signum
    - Wyposazenie czyli klimatyzacja, komputer pokladowy, radio, poduszki, systemy bezpieczenstwa, elektryka
    - Benzyna bez egr i dpf
    - Jakis w miarę nowoczesny, powiedzmy od rocznika 2002

Może:

- Możliwość montażu lpg (wiadome jesli silnik bedzie do tego dobry)
    - Automat, mam dosc korkow w miescie i manualu
    - Naped na 4 koła, jakis prosty, bez wynalazkow i drogiego serwisu

Mam pare aut ktore mi sie podobaja ale nie bede ich teraz wymienial, poczekam na wasze typy, oprocz marek i modeli prosze o napisanie silnika

0 4
  • #2 24 Maj 2018 15:49
    jacek741
    Poziom 12  

Mogę polecić Fiata Sedici to samo co Suzuki sx4. Nie jest to auto terenowe ale ma napęd na 4 koła. Jest proste w naprawach i części w miarę tanie. Posiadam silnik 1.9 jtd ale na temat benzynowych też słyszałem dobre opinie. Za 20 tyś można już kupić egzemplarz młodszy niż 10 lat w bardzo dobrym stanie.

0
  • #3 24 Maj 2018 16:08
    WSRH
    Poziom 16  

Gdzie tam.sx4, jak to auto wielkosci fiata pandy a obecnie opla signum ktory ma wnetrze wielkosci lotniska

0
  • #4 26 Maj 2018 09:10
    WSRH
    Poziom 16  

Cisza? Brak pomysłów?

0
  • #5 28 Maj 2018 21:59
    piordekk
    Poziom 15  

Budżet 20tysi, przestronność Signum, rocznik od 2002, według mnie nie ma suva w tej cenie którego można po zakupie bezproblemowo użytkować.
    Podaj jakie masz typy, bo jestem ciekaw, może o jakichś modelach nie pomyślałem.

0