Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kosiarka Spalinowa Briggs&Stratton Mtd 51 BC - po kilku sekundach gaśnie

25 Maj 2018 10:35 1539 3
 • Poziom 3  
  Witam, jest to mój pierwszy post, moim problemem jest to, że kosiarka po kilku sekundach gaśnie. Podejrzenia wychodzą na membrane, kosiarka wogule pod gaźnikiem nie ma uszczelki na membrane + gumowego kółka w gaźniku, plastikowe jest. Nie była odpalana z rok z tego właśnie powodu, dopiero odpalona była z 2 miesiące temu. Odpala bez problemu za 1 razem, była wymieniona świeca zapłonowa więc łatwo było ją odpalić. Gaźnik jest wyczyszczony, gdy zaczyna gasnąć musiałbym cały czas pompować paliwo, więc też prawdopodobnie paliwo nie dochodzi. Więc też tak się chciałbym zapytać czy to napewno może być wina membrany czy nawet gaźnika.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 21  
  Wygląda na to, że jest problem ze szczelnością na połączeniu gaźnik-cylinder. Nie ma wystarczającego podciśnienia w gaźniku do zaciągania paliwa. Filtr powietrza nie jest dziurawy lub uszkodzony ?
 • Poziom 3  
  filtr nie jest dziurawy ani uszkodzony
 • Poziom 3  
  Problem został rozwiązany: Wymiana membran, ale pojawił się kolejny problem, ponieważ tera falują obroty. przed wymianą chodziła normalnie bez falowań ale no gasła, w tym momencie nie gaśnie po wymianie, ale tera faluje obrotami, najpierw po odpaleniu chodzi normalnie jak jest podniesiona, a gdy się ją da na ziemie z kołami to wtedy obroty się zmiejszają, gdy się znowu ją podniesie do góry obroty się zwiększają ale lekko falują, co może powodować kolejny problem?