Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klawiatura - Klawisze przestają działać gdy są wciskane jednocześnie.

Gameslite 27 Maj 2018 00:07 117 2
  • #1 27 Maj 2018 00:07
    Gameslite
    Poziom 2  

Pierwszy temat na forum, więc od razu witam.

Problem mam następujący. Chodzi o to, że gdy mam wciśnięty jakiś klawisz (przykładowo "W" jako chodzenie w grach) i wcisnę "A" by postać skręciła, oba klawisze przestają działać kompletnie i postać się zatrzymuje. Co więcej, gdy nacisnę "W" drugi raz, nic się nie dzieje. Muszę dopiero użyć innego np, "A" i wtedy dopiero klawisz właściwy. Krótko mówiąc żaden klawisz nie działa za pierwszym razem, dopiero drugi wciśnięty.

Ciężko jest problem opisać dokładnie. Co ciekawe jedynymi klawiszami działającymi w liczbie większej niż jeden naraz jest kombinacja Ctrl+Alt+Del oraz Alt+Litera.

Po prostu jeden wciśnięty bez przerwy klawisz przestaje działać po wciśnięciu innego.

Od razu mówię, nie jest to winna danej gry, bo dzieje się to we wszystkich. Klawiszy trwałych raczej też nie, gdyż próbowałem już wszystkich ich opcji. Samej klawiatury także nie, próbowałem różnych, i co ważniejsze, nie dzieje się też to zawsze. Czasami wszystko działa normalnie, z reguły gdy instalacja jest świeża, a po kilku godzinach problem powraca.

0 2
  • #2 27 Maj 2018 00:17
    RADU23
    Moderator - Komputery Serwis

Witamy kolegę.
    Jaki system operacyjny?

0
  • #3 27 Maj 2018 00:51
    Gameslite
    Poziom 2  

RADU23 napisał:
    Witamy kolegę.
    Jaki system operacyjny?

Windows 8.1 64-bit.

Edit: Ktoś coś? Już mi trochę nawet zbrzydło siedzenie przy komputerze z takim problemem.

0