Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo fl 240 2006r - Stuki w silniku.

skfarek27 27 Maj 2018 10:42 219 1
  • #1 27 Maj 2018 10:42
    skfarek27
    Poziom 2  

Witam koledzy jestem nowy na forum więc najpierw się przywitam. Potrzebuje zakupić auto na potrzeby własne gdyż jestem rolnikiem, kolega co ma ciągniki siodłowe polecił poszukiwać volvo. Znalazłem volvo fl z 2006r 240km silnik chyba 7100cm3 dmc 11990, więc pojechaliśmy obejrzeć. W trakcie oględzin kolega usłyszał że w silniku na wyższych obrotach coś stuka. Gdy pojechaliśmy na jazdę próbną auto ładnie jechało lecz po chwili wyświetliło komunikat "awaria układu wtryskowego czy paliwowego ", i weszło w tryb awaryjny. Kolega twierdzi że pompo wtryski padnięte i dlatego ten błąd i stąd te stuki w silniku. Po większym nacisku na sprzedającego stwierdził ze faktycznie pompo wtryski do regeneracji i zadeklarował że to naprawi i się odezwie. Koledzy auto mi odpowiada i jestem nim zainteresowany więc po tej naprawie jak nic nie będzie stukało raczej go wezmę. I stąd moje pytanie na co jeszcze zwrócić uwagę po naprawie i na co jeszcze w silniku, i czy tę naprawę można wykonać doraźnie na chwile. Dziękuję z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam

0 1
  • #2 27 Maj 2018 15:50
    Cobrat
    Poziom 21  

Skoro od razu na starcie sprzedawca próbował zataić usterkę, którą na szczęście odkryliście, dałbym sobie spokój ... Samochodów jest do wyboru do koloru, nie podchodź emocjonalnie. W solówkach też można przebierać ;).

0