Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Tablet PRESTIGIO nie reaguje.

28 Maj 2018 08:22 504 12
  • Poziom 5  
    Witam.
    Dostałem wczoraj tablet PRESTIGIO od kolegi i powiedział żebym zrobił reset. Sprawa w tym, że gdy podłączyłem go do ładowania, naładował się na 100 %. Następnie włączyłem go i pokazał się jakiś obraz z tłem firmowym i w tym momencie się zawiesił. I chodzi o to, czy można jakoś na przykład zrobić twardy reset, czy coś.
    Dziękuję.
    Do widzenia.
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Odłącz na chwilę akumulator.
  • Poziom 5  
    Model podam w ten czwartek, bo na razie nie mam dostępu do urządzenia. Sprzęt posiada przyciski głośności.

Dodano po 1 [minuty]:

A ten akumulator jak mam odłączyć?
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Norbert Chrobot11 napisał:
    A ten akumulator jak mam odłączyć?

Rozbierając tablet. ;)
  • Poziom 5  
    Dzień dobry.
    Rozebrałem dzisiaj ten tablet. Odłączyłem akumulator. Ponownie podłączyłem po kilku godzinach. Efekty takie same jak wcześniej. Więc co mam dalej zrobić?

Dodano po 3 [godziny] 12 [minuty]:

Jesteście?

Dodano po 14 [godziny] 25 [minuty]:

Dlaczego nie odpowiadacie. (Tablet Prestigio Multipad 8.0 HD - Tablet PC | PMP5588C_DUO)

Dodano po 1 [godziny] 58 [minuty]:

Dlaczego nie odpisujecie??? Proszę Was bardzo o pomoc!!!

Dodano po 6 [godziny] 46 [minuty]:

Halo. Proszę bardzo!!!
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    A nie pomyślałeś, że jakby ktoś miał jakiś pomysł to by odpisał/napisał?
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Twardy reset wiąże się z utratą wszystkich danych z urządzenia. Na Youtube można znaleźć sposób jego wykonania - próbowałeś tak?
    Od razu ostrzegam, to może również pogorszyć działanie tableta.

Link
  • Poziom 5  
    Dzień dobry.
    Mam tylko dwa pytania. Chodzi o to, że gdy wykonałem tą kombinację przycisków nic się nie stało, ale jeszcze się zrobiło tak, że nie dało się później urządzenia w ogóle włączyć. Drugie pytanie to, czy musi być podłączona ta ładowarka z bolcem, czy wystarczy "Mini USB".

Dodano po 8 [godziny] 20 [minuty]:

Odpowiedzcie.
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Norbert Chrobot11 napisał:
    Chodzi o to, że gdy wykonałem tą kombinację przycisków nic się nie stało, ale jeszcze się zrobiło tak, że nie dało się później urządzenia w ogóle włączyć

To jest pytanie, czy stwierdzenie?

Co do ładowarki - czy tablet ładuje się na samym miniUSB, czy wymaga tej z bolcem do ładowania?
  • Poziom 5  
    To z tymi przyciskami to było stwierdzenie, a to z ładowarką pytanie.

Dodano po 8 [godziny] 53 [minuty]:

Odpowiedzcie.

Dodano po 1 [godziny] 47 [minuty]:

No.!!!

Moderowany przez Dzimi:

Proszę wziąć pod uwagę, że pisanie na forum jest całkowicie dobrowolne. Proszę więc wstrzymać się z dopisywaniem do tematu nic nie wnoszących zapytań i ponaglań.

• Poziom 5  
    Witam.
    Zaniosłem tydzień temu tablet do serwisu. Po tygodniu odebrałem go, ale Pan powiedział, że uszkodzona jest płyta główna. Po tym zdarzeniu skontaktowałem się z kolegą. Miał on takie samo zdanie jak ja i Pan z serwisu. Chodziło o to żeby tablet oddać do punktu utylizacji urządzeń elektronicznych.
    Dziękuję wszystkim za rady.
    Do widzenia.