Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ford focus mk1 TDDi - Przestawiony rozrząd

Minionek33 28 May 2018 23:24 2613 13
 • #1
  Minionek33
  Level 6  
  Witam, mam taki problem otóż mechanik robił mi rozrząd, po tym rozrządzie samochód zaczął klekotać i zaczęło trząść budą przy schodzeniu z obrotów, drugi mechanik patrzył i mówił ze jest dobrze rozrząd ustawiony, wysłał mnie do pompiarzy to Ci powiedzieli ze jest przestawiony rozrząd na pompie wtryskowej, i trzeba wyjąć pompe i ją kalibrować i wkładać z powrotem, czy potrzeba wyjmować pompę by opóźnić wtrysk, czy wystarczy regulacja na fasolkach na pompie wtryskowej? czy lepiej zdjąć rozrząd i przesuwać kołem w prawo i lewo i patrzyć czy dobrze silnik pracuje?
 • #4
  Minionek33
  Level 6  
  Błędy to P0075 i również było P0149 i P007F, rozrząd był ustawiony na blokadach ale nic to nie dało.. :/ Ale mechanik co robił na początku rozrząd ustawiał na znaki..
 • #6
  Minionek33
  Level 6  
  Mechanik to robił nie byłem przy tym i każdy mówił ze poprawił a nadal jest to samo, a jest coraz gorzej z tym silnikiem...
 • #10
  Minionek33
  Level 6  
  Tylko P0075 wyskoczył, a tamte nie wróciły :/

  Dodano po 2 [minuty]:

  Jak zdjąłem intercooler to zobaczyłem takie cudo, ale po izolacji tych przewodów które idą do pompy tak samo pracuje.. Ford focus mk1 TDDi - Przestawiony rozrząd
 • #11
  seat21
  Level 28  
  czym to jest czytane, albo napisz opis błedu bo jakoś nic nie widzę pod tym numerem dla tddi
 • #12
  Minionek33
  Level 6  
  Dolotowy zawór regulacyjny bank 1
 • #14
  Minionek33
  Level 6  
  Podłączeń było ze 4 i każdy co innego, jeden mechanik sugerował wyjęcie pompy i jej kalibracja, następny wymiana rozrządu tego na łańcuchu, a inny ze nastawnik w pompie... Ale podjadę do lepszego serwisu i tam podepnę pod komputer, może oni jeszcze coś wskórają.. bo naprawdę kończą mi sie pomysły..