Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

windows 8 pro - brak aktywacji klucza produktu

Jackowy 30 Maj 2018 11:21 333 6
  • #1 30 Maj 2018 11:21
    Jackowy
    Poziom 2  

Witam
    Mam problem, którego właściwie sam sobie jestem winny. Szwankował mi komputer, podejrzewałem że może to być wina dysku, dlatego wymieniłem go na stary, wyciągnięty z szafy. niestety system na nim był uszkodzony, więc zainstalowałem windowsa 8 tego co używam na codzień w tym niby uszkodzonym dysku. niestety nie pomyślałem, że mogę go użyć tylko na jednym dysku. okazało się, że problemy z komputerem nie wiążą się z dyskiem. Wymieniłem więc komputer, włożyłem do niego parę części z poprzedniego komputera, w tym dysk z windowsem. No i wyświetliła mi się informacja, aby aktywować windowsa, że mój klucz jest już używany i muszę użyć innego. Głupio wyszło i teraz się zastanawiam, czy da się to jakoś cofnąć? Jeśli nie, to czy gdybym kiedyś chciał zrobić format to czy ten klucz mi zadziała podczas instalacji? Czy może jeśli usunę windowsa z tego drugiego dysku to to rozwiąże problem?
    Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

0 6
  • #2 30 Maj 2018 12:10
    leonov
    Poziom 41  

Jackowy napisał:
    zainstalowałem windowsa 8 tego co używam na codzień w tym niby uszkodzonym dysku
    Aktywowałeś na nim system ?

Jackowy napisał:
    włożyłem do niego parę części z poprzedniego komputera
    Jakie to części ?

Jackowy napisał:
    Czy może jeśli usunę windowsa z tego drugiego dysku to to rozwiąże problem?
    Nie, to nie jest problemem.

0
  • #3 30 Maj 2018 18:40
    Jackowy
    Poziom 2  

Wydaje mi się, że nie aktywowałem. dosyć niedawno robiłem format na nim i tyle aby przy instalacji podałem klucz, potem już nic nie aktywowałem. na drugim dysku tak samo. Do drugiego komputera włożyłem dysk i kartę graficzną.
    Na dwóch dyskach mam taką informację, na żadnym nie mogę dokonać aktywacji moim kluczem. a tak w ogóle, to czy ta aktywacja nie jest dokonywana podczas instalacji oprogramowania?
    windows 8 pro - brak aktywacji klucza produktu

Edit
    Jeśli dobrze pamiętam, to z parę lat temu go aktywowałem na tym dysku, ale od tamtego czasu robiłem też na nim format kilka razy.

0
  • #4 31 Maj 2018 00:32
    Robert B
    Poziom 43  

Przecież masz wyraźnie napisane, żebyś skontaktował się z pomocą techniczną i możesz aktywować telefonicznie.

0
  • #5 04 Cze 2018 12:37
    Jackowy
    Poziom 2  

nie mogę się z nimi skontaktować, bo wybrany numer jest ciągle niedostępny. Jednak jeśli tylko tak mogę rozwiązać problem, to będę próbować dalej się do nich dodzwonić.

0
  • #6 04 Cze 2018 14:59
    Dra98
    Poziom 41  

Działa taki - 00 800 12 11 654 - centrum aktywacji produktów.

0
  • #7 04 Cze 2018 16:34
    Jackowy
    Poziom 2  

dokładnie pod ten numer właśnie próbuję się dodzwonić, ale ciągle jest niedostępny.
    Jest tam jeszcze jeden numer podany płatny, tylko nie napisano ile się płaci za minutę. jak ten pierwszy nadal nie będzie dostępny to sprawdzę płatny. mam nadzieję, że dużo nie pobiorą.

0