Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Skype - potrzebuje fachowej porady.

ricaud 30 Maj 2018 15:10 195 8
  • #1 30 Maj 2018 15:10
    ricaud
    Poziom 3  

Na moim koncie Skype pojawiło się wiele kontaktów, niechcianych. Próbowałam je usunąć, ale bezskutecznie. Chciałam usunąć konto Skype - zrobiłam to, ale kiedy chce założyć nowe konto nie jest to możliwe - ciągle wyświetla się stare konto i nie mam możliwości go usunąć.

Pytanie: jak usunąć stare konto i założyć nowe konto Skype?
    Pomocy.

• #2 30 Maj 2018 15:12
    System PL
    Uczeń

Usuń skyp i ponownie zainstaluj. :-)

• #3 31 Maj 2018 17:17
    ricaud
    Poziom 3  

Tak. To nie takie proste - usunęłam Skypa.
    Chciałam zainstalować nowy, ale tu jest problem, kiedy to robię i pobieram nową wersje wskakuje ta stara, stary login itd. i wszystkie śmieci.
    Jak więc ten problem rozwiązać.

• #4 31 Maj 2018 19:39
    witoj
    Poziom 29  

To jest proste... zamykasz i wyłączasz Skype, odinstalowujesz a następnie usuwasz foldery Skype z
    C:\Program Files (x86)
    C:\Program Files (x86)\Common Files
    C:\ProgramData
    C:\Users\abc\AppData\Roaming ...abc to będzie Twoja nazwa, musisz włączyć pokazywanie ukrytych folderów i plików.
    Skasować klucz Skype z rejestru:
    HKEY_CURRENT_USER\Software

• #5 03 Cze 2018 11:42
    ricaud
    Poziom 3  

Nadal temat aktualny. Na moim Skype, który podobno usunęłam, ale tak nie jest, znajduje się bardzo dużo nieznanych mi kontaktów w języku rosyjskim i chińskim - trudno powiedzieć.
    MÓJ SKYPE SAM POROZSYŁAŁ TE NIECHCIANE KONTAKTY I WIADOMOŚCI DO MOICH KONTAKTÓW.
    Czy mój komputer jest zainfekowany wirusami?
    Musze go wyczyścić całkowicie, a może kupić nowy?

• #6 03 Cze 2018 12:07
    witoj
    Poziom 29  

Napisz w dziale Komputery serwis-Pogotowie antywirusowe, poczytaj Ogłoszenie-Zanim zapytasz jak usunąć wirusa.. zamieść w temacie Logi, wszystko tam jest opisane.
    Nic nie musisz kupować a czyszczenie dysku twardego i instalacja systemu operacyjnego to ostateczność.

• #7 03 Cze 2018 20:54
    ricaud
    Poziom 3  

Nic konkretnego nie napisales.

• #8 04 Cze 2018 03:30
    witoj
    Poziom 29  

ricaud napisał:
    Na moim Skype, który podobno usunęłam, ale tak nie jest, znajduje się bardzo dużo nieznanych mi kontaktów w języku rosyjskim i chińskim - trudno powiedzieć.
    MÓJ SKYPE SAM POROZSYŁAŁ TE NIECHCIANE KONTAKTY I WIADOMOŚCI DO MOICH KONTAKTÓW.
    Czy mój komputer jest zainfekowany wirusami?

https://www.elektroda.pl/rtvforum/forum217.html

• #9 18 Cze 2018 16:17
    ricaud
    Poziom 3  

Problem nie zostal rozwiazany .Nie otrzymalam tez zadnej konkretnej podpowiedzi jak to zrobic.