Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Niewielkie kolorowe, w miarę solidne urządzenie wielofunkcyjne

GrandMasterT 31 Maj 2018 17:15 237 0
    GrandMasterT
    Poziom 23  
    Dawno już nie kupowałem żadnej drukarki zorientowanej bardziej na domowego użytkownika i chyba całkiem wypadłem z obiegu, więc potrzebuję jakiejś pomocy w doborze urządzenia wielofunkcyjnego do "domowego biura". Praktycznie główne kryterium zakupu to możliwie niewielkie rozmiary. ADF zbędny wystarczy możliwość skopiowania czegoś raz na jakiś czas z szyby + skaner, z łączności starczy USB i wifi. Pokazywałem urządzenia typu T500W czy mniej więcej odpowiedniki Epsona również z tuszem na dolewki, to twierdzą że za duże, nawet stare J430W które według mnie są dość kompaktowe, nie podobają się gabarytowo - (wiem że tego już się nie kupi) - ale raczej chyba ciężko o coś mniejszego, co nie będzie totalną zabawką ?

Drukowane będzie mało, może parę kartek na tydzień, z tego powodu raczej zakładana jest eksploatacja na oryginałach (bo zakładam że to będzie atramentówka) i poszukuję czegoś co nie polegnie od razu po pierwszym dłuższym przestoju, bo jak się pozatyka to pewnie będę bujał się z przywracaniem do porządku. Tu akurat zaletą chyba byłyby głowice zintegrowane z kartridżami z tuszami, pod warunkiem że w razie W koszt wymiany nie byłby jakiś absolutnie złodziejski.
    Cena samego urządzenia jest na drugim planie.
    Dodatkowo fajnie by było jakby oprogramowanie nie było jakąś całkowitą porażką, musi działać przynajmniej na Win 7 i Win 10.

EDIT: Jednak docelowy użytkownik dał się namówić na T500W, myślę że będzie ok.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.