Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słuchawki do Walkmana WM-EX190

01 Jun 2018 18:37 411 16
    User removed account
    Level 1  
    HD-VIDEO
    Level 42  
    To jest niski model i niewiele słuchawki wniosą a podłączyć można każde o jakiej impedancji to trzeba zmierzyć, bo ten odtwarzacz nie ma żadnych parametrów podanych przez producenta.

Koss porta pro
    andrew54
    Level 27  
    Niski nie niski model jakie to ma znaczenie jak we wszystkich walkmanach sony jakie miałem na warsztacie jeszcze w latach 90-tych siedział LAG665, ludzie nie generalizujcie tak sprzętu, bo niski model to sie nic nie opłaca a rozwiązania układowe są w 80% takie jak we flagowcu, spróbuj sennheisery model z 4 na początku przykładowo HD419
    HD-VIDEO
    Level 42  
    To jeszcze za mało modeli miałeś ma warsztacie, wiec mało wiesz w temacie a zatrzymałeś się na latach 90-tych.
    andrew54
    Level 27  
    Masz rację, produkcja Walkmanów szczególnie rozwinęła się po 2000 roku:)

I nic mierzyć nie trzeba wszystkie walkmany akceptują 32Ohm (99,9%słuchawek dostępnych na rynku)
    User removed account
    Level 1  
    andrew54
    Level 27  
    Kolega używa słuchawek Marschalla i sobie chwali ale niewiem jaki to model. Teraz każdy sprzęt zakupiony jako nowy możesz zwrócić do 7 dni więc kupuj, testuj, słuchaj, wymieniaj, nikt ci nie powie wprost że te słuchawki z tym walkmanem zagrają dobrze albo źle.
    HD-VIDEO
    Level 42  
    andrew54 wrote:
    Teraz każdy sprzęt zakupiony jako nowy możesz zwrócić do 7 dni

I co jeszcze ciekawego napiszesz, może tak sprecyzujesz kiedy można zwrócić

andrew54 wrote:
    (99,9%słuchawek dostępnych na rynku)

Jednak mało wiesz, to samo dotyczy końca produkcji walkmanów, bo na europie świat się nie kończy.
    andrew54
    Level 27  
    Do7 dni przykładowo kupujesz 20 to do 27 możesz oddać nie podając przyczyny. Trudne?

Podaj linki komercyjnych słuchawek dostępnych w sklepach o innej impedancji niż 16/32 Ohmy?

Na europie świat sie nie kończy ale tu mieszkamy i tym regionem sie interesujemy, co mnie obchodzi ze w meksyku, burkina faso czy mongolii produkują garbusy i walkmany do dzisiaj. "Hello" witamy w Polsce.
    HD-VIDEO
    Level 42  
    andrew54 wrote:
    Do7 dni przykładowo kupujesz 20 to do 27 możesz oddać nie podając przyczyny. Trudne?

Jednak nie masz pojęcia w temacie, wprowadzasz w błąd kupujących, i nie 7 dni.

Mało widziałeś, zatrzymałeś się w latach 90 i tyle.
    andrew54
    Level 27  
    Kolego nie bądź śmieszny, kilkanaście razy tak oddawałem
    HD-VIDEO
    Level 42  
    Jeżeli coś piszesz to sprecyzuj, gdzie, w jaki sposób kupione, na jakich warunkach można oddać, bo brniesz dalej.
    andrew54
    Level 27  
    Niewiem ile masz lat, co sobą reprezentujesz choć po stylu wypowiedzi mam pewne zdanie nieobrażając Cię oczywiście. Czy ja w coś brnę? Pierwszy odtwarzacz DVD Panasonica oddałem a właściwie wymieniłem na SONYw media expert czy markt równo po 7 dniach bodajże w 1999 roku, podając przyczynę że tempo reaguje na pilota co było prawdą. Mam sięgać pamięcią dalej?
    HD-VIDEO
    Level 42  
    To o czym piszesz "7 dni", to jest zwrot sprzętu za dobrą wolą danego sklepu, wg. wewnętrznego regulaminu sklepu. I go sobie przeczytaj co można zawrócić a co nie.

A tutaj wypisujesz:

andrew54 wrote:
    Teraz każdy sprzęt zakupiony jako nowy możesz zwrócić do 7 dni

Jakby dotyczyło to każdego sklepu stacjonarnego co takim wpisem wprowadzasz w błąd.

kaseciak22 wrote:
    Zależy mi na możliwie jak najlepszych wrażeniach muzycznych.

A z takim pytaniem, to należy iść do sklepu i jeżeli jest taka możliwość posprawdzać walkmana na różnych słuchawkach o różnych skutecznościach jaki i różnych impedancjach ale to już się dowiedziałem. że to unikaty bo to 0,1% na rynku.
    andrew54
    Level 27  
    Ale chyba dzisiaj większość sklepów taka dobra wolę wykazuje, bo u mnie za każdym razem nawet z allegro się udawało, nie wyobrażam sobie zakupu wzmacniacza za powiedzmy 5- 8 tyś zł bez przetestowania go w domu i możliwości zwrotu, w pewnym sklepie dla audiofili w Krakowie (nazwy celowo nie podam) oddałem lampowca za prawie 10 tyś po ponad 7 dniach i to bez podawania przyczyny
    HD-VIDEO
    Level 42  
    No właśnie "Chyba" , co można zwrócić jest w regulaminach sklepu, a z Allegro to nie porównuj bo to zakupy na odległość i obowiązują inne przepisy.
    To tyle w tym temacie.
    andrew54
    Level 27  
    Dzieki za pouczenie, po to jest forum aby sobie pomagać bez zbędnych złośliwości, ja lecę bo jeszcze naprawiam fajnego zabytkowego decka Uher CG310, zacny sprzęt ale kondensatory po 30 latach wylane i paski sparciałe. Pozdrawiam