Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Komputer zaczyna się wieszać i szarpać przy oglądaniu filmów z YT oraz grach

darkoxa1 02 Cze 2018 15:40 132 7
  • #1 02 Cze 2018 15:40
    darkoxa1
    Poziom 6  

Witam mam problem z kompem , mam stary sprzęt :
    Komputer zaczyna się wieszać i szarpać przy oglądaniu filmów z YT oraz grach
    karta graficzna:
    Komputer zaczyna się wieszać i szarpać przy oglądaniu filmów z YT oraz grach

przy oglądaniu filmów na youtube po kilku minutach zaczyna się szarpać film, oraz komputer również i muszę dać reset
    przy odpalaniu starej gry np FIFA 10 lub inne jak Need For Speed, po kilku minutach gra idzie po klatce , zaczyna również się szarpać, czego to jest wina . Gra jest stara i wymagania są chyba ok do niej ?
    przy oglądaniu telewizji z internetu również dzieje się to samo, wszystko zaczyna się szarpać razem z kompem, kiedyś na tym kompie odpalałem stare gry i nie było problemu jak i również filmy z youtube.

Dodano po 6 [minuty]:

ps. i jak włączę YT i chcę przeglądać też strony w innym okienku to cały net zaczyna wolno chodzić i się mulą strony :(

0 7
    (03 Cze 2018 01:35) Polecenie moderatora: dt1

Prosze poprawić niedbałą pisownię - na poczatku zdania stosuje się wielką literę, zdania kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Przed znakami przestankowymi nie stawia się spacji.

• #2 02 Cze 2018 15:41
    miecho18
    Spec od komputerów

Za słaby sprzęt.

0
  • #3 02 Cze 2018 15:43
    darkoxa1
    Poziom 6  

Nawet na FIFA 10 ??? co wymienić ? Kartę Graficzną wystarczy czy Procesor też >? pamięci dodać ?

0
    (03 Cze 2018 01:35) Polecenie moderatora: dt1

Prosze poprawić niedbałą pisownię - na poczatku zdania stosuje się wielką literę. Przed znakami przestankowymi nie stawia się spacji.

• #4 02 Cze 2018 15:46
    miecho18
    Spec od komputerów

Jedyne sensowne wyjście to wymiana całego komputera na coś nowszego.

0
  • #5 02 Cze 2018 15:56
    darkoxa1
    Poziom 6  

ok dzięki a mam pytanie bo próbuje zainstalować przeglądarkę Torch, pobieram instaluje i nie chce się zainstalować a w dodaj/usuń jest widoczna jako zainstalowana

Dodano po 4 [minuty]:

po zainstalowaniu w menu start widoczna ikonka jako : Komputer zaczyna się wieszać i szarpać przy oglądaniu filmów z YT oraz grach

0
    (03 Cze 2018 01:36) Polecenie moderatora: dt1

Prosze poprawić niedbałą pisownię - brak wielkich liter, brak znaków przestankowych.

• #6 02 Cze 2018 18:03
    Piterixos
    Poziom 26  

Coś mi się nie chce wierzyć żeby YT chodził płynnie na tym komputerze.

Kilkukrotnie szybszy komputer dałoby się kupić za 300zł, nie mam pojęcia dlaczego wolisz się męczyć z takim zabytkiem.

1