Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi a4 b5 bose / nokia - szukam schematu opisu koloru kabli podpowiedzi audi a4

adamm666 03 Cze 2018 20:42 1686 0
    adamm666
    Poziom 11  
    Witam
    Oryginalnie w mym samochodzie mam system nokia już dość zmęczony życiem, chcę go częściowo wymienić na bose.
    Szukam schematu podpowiedzi lub samego opisu kolorów kabli.
    Kupiłem głośnik niskotonowy umieszczony w audi a tylnym nadkolu, w środku znajdują się dwa wzmacniacze; jeden od głośników w samochodzie (z tego co czytałem zasila wszystkie 4 sztuki w samochodzie), i wzmacniacz głośnika niskotonowego.
    Mam w planie podłączenie samego wzmacniacza głośnika niskotonowego lub podłączenie całości i wykorzystanie wzmacniacza bose do zasilenia głośników z tylnych drzwi.
    Z tego co mi wiadomo do wzmacniacza trzeba podać sygnał z wyjścia głośnikowego z radia.
    Mam schemat podłączeń wzmacniacza ale przypuszczam że to nie ten gdyż kolory się nie zgadzają.
    Może macie jakąś podpowiedź .
    Załączam zdjęcia całości sprzętu, odnośnie głośników zamierzam wykorzystać nowe głośniki firmy stx, ponieważ stare bose mają już 20 lat i sa wysłużone.
    audi a4 b5 bose / nokia - szukam schematu opisu koloru kabli podpowiedzi audi a4
    audi a4 b5 bose / nokia - szukam schematu opisu koloru kabli podpowiedzi audi a4audi a4 b5 bose / nokia - szukam schematu opisu koloru kabli podpowiedzi audi a4audi a4 b5 bose / nokia - szukam schematu opisu koloru kabli podpowiedzi audi a4audi a4 b5 bose / nokia - szukam schematu opisu koloru kabli podpowiedzi audi a4audi a4 b5 bose / nokia - szukam schematu opisu koloru kabli podpowiedzi audi a4audi a4 b5 bose / nokia - szukam schematu opisu koloru kabli podpowiedzi audi a4audi a4 b5 bose / nokia - szukam schematu opisu koloru kabli podpowiedzi audi a4
  • Sklep HeluKabel