Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Clarion PU-2472B(F) - szukam pliku pamięci

04 Cze 2018 12:43 582 5
  • Poziom 24  
    Witam.
    Może ktoś poratuje mnie zgraną zawartością pamięci 24C02 z radia fabrycznego Citroena C5. Klient podłączył prostownik do aku bez odłączenia go z auta.
    Efekt to to "bajzel" w większej części pamięci i tym samym "pikanie" radia. Samo ponowne wpisanie VIN nie pomogło.
  • Poziom 24  
    Dzięki za odzew.
    Ten plik to znalazłem, bo wpierw przeszukałem zasoby forumowe.
    Już korzystanie z "podkładki" pamięci często rodzi problemy, dlatego poszukuję pliku z tego dokładnie modelu. Pamięć jest w module tunera (ciężki dostęp). Klient podjeżdża z doskoku, więc nie mam dużych możliwości do zabawy ze wsadami.
    Muszę mieć kilka wsadów żeby od razu je sprawdzić i zostawić potem tylko tą właściwą. Mam kilka sztuk 24C02 i zainstalowaną podstawkę na przewodach, więc powinno się udać za jednym podejściem do auta.
    Oczywiście może być tak jak piszesz - różnica tylko w wyglądzie panela.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    Jutro wyciągnę radio z mojej C5 jeśli będzie takie jak kolega szuka to zgram wsad.
  • Poziom 24  
    Po dzisiejszym sprawdzeniu obu wsadów zdaję relację z wyników:
    - wsad z linku od elektryk112, czyli z modelu PU-2472C(G) - stacje radiowe OK, nie widzi napędu CD (nie reaguje na wkładanie płyty)
    - wsad od kolegi ikar55, czyli z modelu PU-2472B - stacje radiowe znajduje na właściwej częstotliwości, ale trzeba manualnie cofnąć o 0,05MHz aby odbiór był czysty (np. z 91,00MHz na 90,95MHz), odczyt płyt OK.

Jeśli nie znajdę innego do sprawdzenia, to pozostanie w radiu wsad od ikar55.