Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Clarion PU-2472B(F) - szukam pliku pamięci

04 Jun 2018 12:43 786 5
  • Level 24  
    Witam.
    Może ktoś poratuje mnie zgraną zawartością pamięci 24C02 z radia fabrycznego Citroena C5. Klient podłączył prostownik do aku bez odłączenia go z auta.
    Efekt to to "bajzel" w większej części pamięci i tym samym "pikanie" radia. Samo ponowne wpisanie VIN nie pomogło.
  • Level 24  
    Dzięki za odzew.
    Ten plik to znalazłem, bo wpierw przeszukałem zasoby forumowe.
    Już korzystanie z "podkładki" pamięci często rodzi problemy, dlatego poszukuję pliku z tego dokładnie modelu. Pamięć jest w module tunera (ciężki dostęp). Klient podjeżdża z doskoku, więc nie mam dużych możliwości do zabawy ze wsadami.
    Muszę mieć kilka wsadów żeby od razu je sprawdzić i zostawić potem tylko tą właściwą. Mam kilka sztuk 24C02 i zainstalowaną podstawkę na przewodach, więc powinno się udać za jednym podejściem do auta.
    Oczywiście może być tak jak piszesz - różnica tylko w wyglądzie panela.
    Pozdrawiam.
  • Level 21  
    Jutro wyciągnę radio z mojej C5 jeśli będzie takie jak kolega szuka to zgram wsad.
  • Level 24  
    Po dzisiejszym sprawdzeniu obu wsadów zdaję relację z wyników:
    - wsad z linku od elektryk112, czyli z modelu PU-2472C(G) - stacje radiowe OK, nie widzi napędu CD (nie reaguje na wkładanie płyty)
    - wsad od kolegi ikar55, czyli z modelu PU-2472B - stacje radiowe znajduje na właściwej częstotliwości, ale trzeba manualnie cofnąć o 0,05MHz aby odbiór był czysty (np. z 91,00MHz na 90,95MHz), odczyt płyt OK.

Jeśli nie znajdę innego do sprawdzenia, to pozostanie w radiu wsad od ikar55.