Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
MetalWork SafetyMetalWork Safety
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Actia multidiag - błąd podczas połączenia z VCI

04 Jun 2018 19:20 2010 5
 • Level 2  
  Witam, z góry uprzedzam, że jestem lajkonikiem w tych sprawach i chce to mieć dla użytku własnego skoro już to kupiłem to dobrze by było żeby spełniało swoją funkcje ;), jestem przypadkowym posiadaczem( przypadkowym dlatego ze udało mi się go kupić za grosze w Niemczech) zestawu Actia multidiag z wgranym programem diagnostycznym multidiag 2011Actia multidiag - błąd podczas połączenia z VCI mój problem polega na tym, że podłączam się nim do mojego pomiatacza szos i autostrad golfa IV zaczyna on się łączyć z "VCI" następnie pobiera jakieś bootloadery czy coś w tym rodzaju i wyskakuje komunikat " Vci upłynął termin ważności" wybaczcie mogło to być troszeczkę inaczej sformowane ale opisuje wszystko z pamięci, pytanie brzmi czy są jakies kody,keygeny,cheaty cokolwiek co by umożliwiło swobodne operowanie tym urządzonkiem?
 • MetalWork SafetyMetalWork Safety
 • MetalWork SafetyMetalWork Safety
 • Level 2  
  szymitsu21 wrote:
  Przede wszystkim to chyba tester do PSA CITEOEN/PEUGEOT a nie golf 4 :)

  tak jak mówiłem jestem zielony w tym temacie po wygooglowaniu "tester psa" wyskoczyły mi wyniki wyszukiwań "PSA Test - Rak prostaty - Domowe Laboratorium" więc nie wnikam w to dalej, powiedz mi kolego w takim razie co mogę z tym zrobić bo widze że mi sie to chyba nie przyda, ile to może być warte lub czy mogę sam ten interfejs VCI jakoś wykorzystać np. w innym programie typu "Autocom" będę mógł czytać błędy i je usuwać z aut marki volkswagen ?
 • Moderator of Cars
  Kolego, vw to taka prosta marka że za kilkadziesiąt złotych kupisz coś czym zrobisz wszystko.

  Ten tester nie jest wiele wart, zwłaszcza że chyba nie jest w sumie w pełni sprawny.
  Nie wykorzystasz tego do innych celów. Nie opłaca się.
 • Level 9  
  może nie jest wiele wart ale do podstaw a może całości obsługi vw 4 wystarcza w zupełności. Wszystko wskazuje że upłynął termin ważności oprogramowania do obsługi vci ( czyli tego interfejsu żółtego do komunikacji z autem ). Jak dobrze pamiętam powinieneś mieć tam system windows xp, a na nim zainstalowany program Actia Multi-Diag, spokojnie do znalezienia w necie ze wszystkimi dodatkami potrzebnymi do jego uruchomienia i działania. Ten program z tym vci ( vehicle communication interface ) obsługuje 45 marek a to już nie tak źle (choć pewnie nie wszystko w nich potrafi ).