Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes SL 500 R129 1995r. - brak pilota IRDA, nie odpala

04 Cze 2018 20:35 543 5
  • Poziom 8  
    Witam
    Mercedes SL 500 R129 1995r. Zgubiłem pilot na podczerwień, jedyna co to udało mi się dorobić kluczyk na podstawie zamka. Da się włączyć zapłon, silnik kręci , ale nie odpala. Na nowy kluczyk w serwisie Mercedesa trzeba czekać kilka miesięcy. Warszawscy elektronicy nie chcą podjąć się tematu wyłączania Immobilizera. Czy to naprawdę tak skomplikowany system ? Ktoś wie jak to wyłączyć, obejść ? Poniżej zdjęcia sterownika. Z góry dziękuje

Mercedes SL 500 R129 1995r. - brak pilota IRDA, nie odpalaMercedes SL 500 R129 1995r. - brak pilota IRDA, nie odpalaMercedes SL 500 R129 1995r. - brak pilota IRDA, nie odpalaMercedes SL 500 R129 1995r. - brak pilota IRDA, nie odpala
  • Poziom 31  
    W R129 było kilka rodzajów immo. Masz pętlę na stacyjce? Zapomnij o wyłączeniu całkowitym, trzeba dorobić pilot/pestkę w zależności co to konkretnie za system.
  • Poziom 8  
    Nie, nie ma pętli. To jest ten system oparty na otwieraniu/zamykaniu z wysyłaniem kodów podczerwienią, w pilocie nie ma pestki. Co do dorobienia kluczyka/pilota w serwisie Mercedesa, problemem jest czas oczekiwania, teraz to nawet rok.
    Aż trudno uwierzyć, że nie ma żadnego sposobu na uruchomienie tego silnika. Poniżej dokumentacja serwisowa, może komuś się przyda.
  • Poziom 8  
    Niestety ludzie zajmujący się emulatorami nie potrafią pomóc
  • Poziom 13  
    Witam, mam troche podobny problem w c200 z 1996 auto zostalo odblokowane pilotem podczerwieni i ten zostal zniszczony. Auto odpala ale czy ten immo moze sie kiedys zablokowac skoro nie ma zadnego pilota?