Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Asus, Windows 10 - Nie da się zalogowac do uzytkownika

Michalsucc 05 Cze 2018 11:08 81 3
  • #1 05 Cze 2018 11:08
    Michalsucc
    Poziom 2  

Witam.
    Wczoraj pożyczyłem mojego laptopa ojcu do pracy (posiada on tylko Maca).
    Gdy otrzymałem go z powrotem komputer włączył się normalnie, po wpisaniu hasła pojawia się napis zapraszamy lecz to wszystko, jest tak już od godziny. Komputer nie jest zawieszony, bo kręci się znak ładowania (kuleczki w kółku). Próbowałem restartować komputer lecz sytuacja po wpisaniu hasła się powtarza. Proszę o pomoc, nie wiem co zrobić.

0 3
  • Pomocny post
    #2 05 Cze 2018 11:16
    daminek1234
    Poziom 23  

W trybie awaryjnym to samo?
    Odczytaj SMART dysku z CrystalDiskInfo w trybie awaryjnym jeśli zadziała.

0
  • #3 05 Cze 2018 12:20
    Michalsucc
    Poziom 2  

daminek1234 napisał:

w trybie awaryjnym sie loguje normalnie, tylko nie jestem wtajemniczony i niezabardzo wiem jak odczytac SMART dysku z CrystalDiskInfo. CrystalDiskInfo to aplikacja, którą trzeba pobrać?

Dodano po 12 [minuty]:

daminek1234 napisał:

Po uruchomieniu w trybie awaryjnym zauwazylem ze przybyle 3 aplikacje avast, WoT, oraz jakis ByteWere anti malwere softwere, odinstalowalem je (oprocz wot) i uruchomilem ponownie i udalo sie zalogowac w normalnym trybie. Nieweim jaka byla przyczyna tego ale dziekuje za pomysl uruchomienia w trybie awrynym.

0
  • #4 05 Cze 2018 12:43
    Dra98
    Poziom 41  

Michalsucc napisał:
    ze przybyle 3 aplikacje avast, WoT, oraz jakis ByteWere anti malwere softwere

Avast i nowe aktualizacje Windows 10 sprawiają problem. Microsoft zidentyfikował element Avast Behaviour Shield, który jest sprzeczny z aktualizacją z kwietnia 2018 i może sprawiać\sprawia problemy.

0