Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Toledo III 1,6 2005r - nie działa pompa paliwa, została wymieniona na nowa

fiestafiesta 05 Jun 2018 13:45 1236 1
    fiestafiesta
    Level 1  
    Nie mogę dojść do ładu z pompa paliwa przy Seacie Toledo III z 2005 roku. Silnik 1,6 . Typ silnika BGU185031. Po wymianie pompy na nową zrobiłem adaptację przekręcając 5 x zapłon. Przed tą czynnością również nie chodziła nowa pompa. Nadmieniam ze działała kilka dni po zrobieniu adaptacji. Dzisiaj od n owa nie załącza się, tak jakby nie było zasilania. Nie pomaga ponowna adaptacja. Gdzie znajduje się przekaźnik od pompy paliwa. Czy ma ktoś schemat skrzynki bezpiecznikowej i schemat rozmieszczenia przekaźników - bo nie znalazłem na stronach internetowych.
    Jak ma ktoś jakieś inne pomysły to proszę o pomoc. Ewentualny kontakt na nr 888440444 lub na skrzynkę kwiekzdzislaw(malpa)gmail.com
    Pozdrawiam Zdzisek.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    spinacz
    Level 41  
    Adaptację ? Pompy paliwa ? Wymieniłeś na dodatek bez sprawdzania od strony elektrycznej czy czasem po prostu nie ma na niej zasilania ? Gratuluje.
    Pompa ma swój bezpiecznik 15A (dolny rząd drugi bezpiecznik w dwurzędowej części skrzynki bezpieczników)