Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mysz nie reaguje na wolne ruchy

Bufon215 05 Cze 2018 16:47 66 4
  • #1 05 Cze 2018 16:47
    Bufon215
    Poziom 2  

Witam zapewne w złym dziale piszę, ale ciężko mi było się tu odnaleźć. Mam taki problem, iż zakupiłem dzisiaj klawiaturę i myszkę firmy hori tac four do ps3. Wszystko pięknie ładnie działała oprócz myszki - nie reaguje na wolne ruchy. Próbowałem na podkładce bez wzorów, stoliki ze szkła jak i drewna i nic nie pomogło, a ten cały kursor jest czysty nie zafajdany. Może ktoś miał taki problem i by pomógł to rozwiązać?

0 4
  • #2 05 Cze 2018 18:28
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

Witaj. W kiepskiej jakości myszach to się zdarza (akurat Twojego zestawu na oczy nie widziałem, więc nie mam pojęcia, jaki sensor w nim zastosowano i czy to coś porządnego, czy kiepska chińszczyzna). Możesz spróbować na "szmacianej" podkładce do myszy - matowej, z materiału. Jeśli będzie dalej tak działać - to ja bym ten sprzęt zwrócił i sobie podłączył coś innego.

0
  • #4 05 Cze 2018 22:18
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

Sony nie produkowało tej myszy, ani raczej sensora do niej. No i myszy za 20 złotych też posiadają sensory do 3200 DPI, więc to żaden wyznacznik jakości myszy.

Jeśli źle działa - najlepiej oddać, jeśli sprawdziłeś na wszystkich powierzchniach - to albo taki urok tej myszy, albo jest po prostu uszkodzona.

0
  • #5 05 Cze 2018 23:05
    Bufon215
    Poziom 2  

Eh czyli znów musiałem mieć pecha jak w przypadku kierownicy logitech g29 też była uszkodzona i trzeba było wymieniać

0