Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Electrolux ESI8810RAX - grzałka nie grzeje wody.

05 Cze 2018 20:32 729 11
  • Poziom 7  
    Witam, mam problem ze zmywarką Electrolux, a mianowicie brak napięcia na grzałce. Proszę o pomoc.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 28  
    Są jakieś kody błędów?
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 21  
    Sprawdź tacho silnika pompy:)
  • Poziom 21  
    Silnik inwerterowy jak widzę ze zdjęcia, tutaj tacha nie ma, w takim razie sprawdź przekaźnik grzałki w module:)
  • Poziom 7  
    Przekaznik ok ale zauważyłem na grzałce uszkodzony termik,po zmostkowaniu zmywarka zaczeła grzać i pojawiło się napięcie na przewodach Podobno termiki mają rozłaczyć grzałkę przy 72 stopniach.
    Wydaje mi się żę grzeje mocnie i nie będę ryzykował uszkodzenia programatora. .Dzisiaj zamówiłem nową.Czy jest to możliwe aby brak przejscia na termiku powodował utrate zasilania na grzałkę.
  • Poziom 21  
    Tak samo jest w Boschach, jeżeli moduł nie wykryje rezystancji, to nie załącza napięcia:)
  • Poziom 35  
    Cytat:
    [b]bubu64[/b], Zmywarka Electrolux ESI8810RAX taki jest temat. Kolega udziela odpowiedzi nie mając rozeznania w temacie, jest to nie tylko zaniżanie poziomu forum ale i wyłudzanie punktów.
  • Poziom 21  
    Ryszard49 napisał:
    Cytat:
    [b]bubu64[/b], Zmywarka Electrolux ESI8810RAX taki jest temat. Kolega udziela odpowiedzi nie mając rozeznania w temacie, jest to nie tylko zaniżanie poziomu forum ale i wyłudzanie punktów.

Staram się pomóc koledze, a punkty mnie, aż tak nie rajcują:)