Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Dobór wzmacniacza do 1000zl

Szatan z piekla 05 Jun 2018 21:09 363 7
    Szatan z piekla
    Level 6  
    Witam jak w temacie poszukuje klocka najlepiej monoblocka na którego mam budżet 1000zl max. Będzie on miał za zadanie napędzić skrzynie szczelinowa z głośnikiem Lanzar max 12 z mocą 500w/RMS (o ile tyle ma). Co mogli byście mi polecić jakieś dobre firmy, i jakość sprzętu coś pewnie z klasy D i powyzej 300 rms w 4 ohm . W sklepie car audio proponowano mi wzmacniacze : "Alpine mrv m500" oraz "Ampire mb 1000.1". Z góry dziękuję za pomoc.
    adam_1991r
    Level 27  
    Do tego głośnika wzmacniacz za 1000zł to mega przegięcie. Ja bym szukał używanego carpower hpb-1502
    Szatan z piekla
    Level 6  
    No on ma niby 275 rms rzeczywiście więc przy 4 ohm Alpine ma 300 więc myślałem że będzie idealny .
    domino987
    Level 22  
    Do głośnika za 200pln nie kupuj wzmaka za tysiaka. Taki Alpine m500 top już super jak na lanzara a uzywany Alpine znajdziesz za 400-450pln w bdb stanie.
    Szatan z piekla
    Level 6  
    No tak wiem wiem ale gdyby padł subwoofer to taki wzmacniacz byłby niczego sobie na np jakiś później mocniejszy głośnik . A z jego pomocą z tego lanzara wydobede cała moc . Tylko czy płacić 100 zł więcej i kupić ze sterownikiem basu czy nie ?
    domino987
    Level 22  
    Chcesz na zapas to m1000 lub jl audio 1000/1
    Szatan z piekla
    Level 6  
    No okay niech będzie tak więc dziękuję za pomoc i zamykam temat dowiedziałem się co miałem dowiedzieć :)
    Szatan z piekla
    Level 6  
    No okay niech będzie tak więc dziękuję za pomoc i zamykam temat dowiedziałem się co miałem dowiedzieć :)

Dodano po 38 [sekundy]:

Dowiedziałem się jaki klocek dobrać do subwoofera.