Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Yamaha majesty 125 - Skuter Yamaha majesty 125 nie odpala

Hanka9 05 Jun 2018 22:56 3093 6
    Hanka9
    Level 2  
    Witam
    Wyciągnęłam stacyjke by dorobić kluczyk(zgubiłam) po dorobieniu nowego skuter nie odpala . Światła działaja i wskazówka paliwa się podnosi. Co to może być gdzie szukać przyczyny. Ja się w ogóle na tym nie znam a brak środków na mechanika. Proszę o pomoc
    jarekstryszawa
    Level 22  
    Nie ma tam przypadkiem immo?
    Hanka9
    Level 2  
    Wszytko ok już dzięki
    MarekVee
    Level 7  
    Kranik paliwa? (choć nie napisałaś czy kręci) Awaryjny wyłącznik silnika w pozycji off? Niepodłączona świeca?
    Hanka9
    Level 2  
    Już działa kolega pomógł ☺
    grisha-misha
    Level 1  
    Człowieku rozpocząłeś temat prosząc o pomoc ok. Ale po udanym usunięciu problemu grzeczne było by przedstawienie sposobu usunięcia opisywanego problemu. Ty miałeś problem to prosiłeś o pomoc ale innych masz w dupie tobie się udało to reszta niech się buja. Moim zdaniem to forum jest po to by przedstawiać tu problem ale kończyć temat rozwiązaniem problemu. Może ktoś inny będzie miał podobny i skorzysta z porady. Tego typu zakończenie tematu jak u ciebie to czysty egoizm, żeby nie powiedzieć "chamstwo". Chcesz pomocy ok ale udziel jej innym skoro sam korzystasz z pomocy. Pozdrawiam Grisha-Misha.
    turakiewiczdamian
    Level 1  
    Witam mam yamaha skyliner 125 w pewnym momencie już nie odpalił co moze być gaznik jest wyregulowany wszystko ok jest z nim ktoś mi powiedział że może się przestawił zapłon czy to jest możliwe do końca chodził zgasiłem go i już nie odpalil

Dodano po 3 [minuty]:

Witammam yamaha skyliner 125 skuter chodził do końca w pewnym momencie już nie odpalił wyciągnęłam gaznik pojechałem go ustawic jest ustawiony i nadal nic ktoś mi powiedział że się przestawił zapłon czy to możliwe co moze być pomoże ktoś kompresja wszystko jest. I dodam że jak kolega przyjechał to stwierdził że nie daje paliwa na świece jak wyciągnęłem świece była sucha pomoże ktos