Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana tylnych lamp w Audi A8 D2 na nie orginalne

06 Cze 2018 10:15 270 5
  • Poziom 7  
    Witam, myślę nad wymianą lamp w poniżej widocznym aucie. Jak to wygląda pod względem blacharskim? Będzie z tym jakiś problem? Robił już ktoś to może, jakieś porady? Jakie lampy polecacie? Tylko proszę nie proponować nic z oryginalnych, oglądałem już wszystkie dostępne modele i nic mi nie podchodzi.
  • Poziom 14  
    Myślisz o lampach z innego modelu? Ogólnie od strony blacharskiej to nie ma problemu pociąć/zaszpachlować/pomalować, od strony elektryki tez nie. Jedyny problem jest taki, że kształt świateł jest częścią całego designu samochodu i cokolwiek tam zamontujesz z innego modelu będzie kiepsko wyglądać :)
    Może przyciemnić wystarczy? Ewentualnie kupić wkłady ledowe.
  • Poziom 7  
    Tak, dokładnie o to mi chodzi. Bardzo dziękuje za pomoc :D Przeglądałem już naprawdę multum opcji, tak jak mówisz i ledy i przyciemniane i tak mi się one cholernie nie podobają, a auto jest dla mnie super więc mam teraz dylemat i ostatecznie zdecydowałem się właśnie na lampy z innego modelu, może to będzie rozwiązaniem dlatego też pytam czy może ktoś to już robił bo też zastanawiam się jak to będzie wyglądać
  • Poziom 43  
    Kacper62342 napisał:
    ostatecznie zdecydowałem się właśnie na lampy z innego modelu, może to będzie rozwiązaniem dlatego też pytam czy może ktoś to już robił bo też zastanawiam się jak to będzie wyglądać
    ale jakie lampy zakładasz bo opcji jest kilkadziesiat minimum?. Wątpliwe że ktoś rzezbił ,kleił A8 to tak moim zdaniem. Jak będzie wyglądać to wtedy wklej fotki "na gotowo".
  • Poziom 27  
    Rozważ jeszcze jedną rzecz, jak będziesz chciał sprzedać ten samochód to kto Ci kupi takiego "ulepa".
    Pierwsze co przyjdzie kupującemu do głowy to że walony i do tego poskładany na byle czym nawet nie od tego modelu.