Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nissan micra nowy rozrusznik nie kreci, gasna prady, bateria naladowana

Bula 84 07 Jun 2018 09:14 1800 3
    Bula 84
    Level 2  
    Witam. Temat z dziedziny niemozliwe. Mianowicie, posiadam nissana micre 1,2 z 2005 r. Mialem problemy z sondami lambda a po Ich usunieciu zaczelo sie dalsze schody.. W dniu kiedy padl mi akumulator!!! Po naladowaniu bateri samochod odpalal ale rozrusznik wydawal dzwieki a raczej jeki... Wskazujace ze szczotki tak jak by sie wieszaly... Dodam ze gdy auto bylo rozgrzane to juz na spokoju odpalal ale postal te 3 /4gidziny I to samo wiec kupilem nowy rozrusznik wymienikem I Bylo super... 24 h I czaczynamy od nowa auto zimne,przekrecam kluczyk prady gasna, pojawiaja sie, rozrusznik nie kreci a dodatkowe pojawiaja sie kontrolka check engine
    Czy ktos moze mi doradzic Co jest przyczyna
    Pozdrawiam
    karwo
    Level 26  
    Jakie napięcie na akumulatorze podczas załączenia rozrusznika?
    Mi po opisie pasuje padnięty akumulator, urwany przewód masowy to by cały czas nie kręcił rozrusznikiem, tu jak silnik pracuje i podładuje akumulator to odpala jak postoi to aku siada. Chyba że coś zjada prąd z aku na postoju.
    Bula 84
    Level 2  
    Prawdopodobnie bedzie to wina akumulatora tak jak kolega wpomnial, swieci na zielono ale wlasnie dostalem informacje ze moze nie trzymac napiecia odpowiednio a Co za tym idzie pojawila mi sie kontrolka check engine... Dzis juz tego nie sprawdze Bo odpale go bez problemu ale jezeli jutro na podmienionej baterij (sprawdzonej) problem sie powtorzy wróce do tematu.
    Wkazdym razie dzieki za odp. Bo mnie nakierowaliscie prawdopodobnie
    Pozdrawiam