Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

szukam schematu silnika Renault Clio 2000r 1,6 16v i Kangoo 2003r 1.2 8v

Tomik085 08 Jun 2018 00:18 1404 1
    Tomik085
    Level 1  
    Witam wszystkich tak jak w opisie potrzebuje schematu silnika do renault clio 2000r silnik 1,6 16v i renault kangoo 2003r przed liftem silnik 1,2 8v. Robiłem przekładkę silnika z clio do kangoo przełożyłem całą instalacje wraz z silnikiem wszystko podłączyłem w skrzynce pod maską silnika i jest różnica w białej kostce w układzie i ilości pinów. Ale do rzeczy po przełożeniu odpaliłem i pojawił się problem bo nie pokazuje temperatury silnika i obrotów silnika reszta chyba działa prędkościomierz działa oleje itp działa wszystko gaśnie po uruchomieniu silnika. Jedynie świeci i nie gaśnie czerwona okrągła dioda ale to jest spowodowane chyba tym ze został usunięty wcześniej immobilizer i nie ma komunikacji z komputerem dodam jeszcze ze w clio też cały czas mrugała a u mnie świeci. Jeśli macie jakiś pomysł jak to ogarnąć to z góry dziękuje. Jutro zrobię zdjęcia tych kostek i podeślę może coś pomoże , nie wiem czy jest sens przekładać zegary bo to chyba nic nie da ale jutro spróbuje i dam znać, czekam na jakieś pomysły pozdrawiam