Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

szukam schematu silnika Renault Clio 2000r 1,6 16v i Kangoo 2003r 1.2 8v

Tomik085 08 Jun 2018 00:18 1776 1
    Tomik085
    Level 1  
    Witam wszystkich tak jak w opisie potrzebuje schematu silnika do renault clio 2000r silnik 1,6 16v i renault kangoo 2003r przed liftem silnik 1,2 8v. Robiłem przekładkę silnika z clio do kangoo przełożyłem całą instalacje wraz z silnikiem wszystko podłączyłem w skrzynce pod maską silnika i jest różnica w białej kostce w układzie i ilości pinów. Ale do rzeczy po przełożeniu odpaliłem i pojawił się problem bo nie pokazuje temperatury silnika i obrotów silnika reszta chyba działa prędkościomierz działa oleje itp działa wszystko gaśnie po uruchomieniu silnika. Jedynie świeci i nie gaśnie czerwona okrągła dioda ale to jest spowodowane chyba tym ze został usunięty wcześniej immobilizer i nie ma komunikacji z komputerem dodam jeszcze ze w clio też cały czas mrugała a u mnie świeci. Jeśli macie jakiś pomysł jak to ogarnąć to z góry dziękuje. Jutro zrobię zdjęcia tych kostek i podeślę może coś pomoże , nie wiem czy jest sens przekładać zegary bo to chyba nic nie da ale jutro spróbuje i dam znać, czekam na jakieś pomysły pozdrawiam