Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Zmywarka Bosch SGI4900/13 - jak zresetować zmywarkę?

09 Cze 2018 08:03 4503 10
  • Poziom 9  
    Mam problem ze zmywarką zmywarką Bosch SGI4900/13 na początku nie chciała się włączyć, później troche podziałała i się wyłączyła, przeczyściłem ją i możliwe że już będzie wszystko dobrze. Tylko że wcześniej zdążyła kilkanaście minut już działać i teraz jak ją włączam to program jest już po kilkunastu minutach chciałbym ją zresetować aby działała od początku programu, nabrała wody itp. Wyłączenie z prądu nic nie daje program ma zapamiętany czas. Czy ktoś wie jak ją zresetować, a jak ktoś by miał instrukcję najlepiej serwisową lub jakąkolwiek to byłoby super.

Najważniejsza sprawa jak ją zresetować.
  • Poziom 9  
    Wciśnięcie na kilka sekund nie pomaga
  • Poziom 9  
    Zrobiłem jak napisałeś. Program doszedł do 6 minut, jak miało wskoczyć 5 minut to zaczął od początku program poczekałem kolejny cykl i drugi raz tak samo było no i wyłączyłem zmywarkę. Jak to naprawić?
  • Poziom 1  
  • Poziom 9  
    Nic nie daje wciśnięcie dwóch przycisków, chociaż to nie są intensywny i eco, ale próbowałem pierwszy i trzeci od lewej i od prawej różne kombinacje.

Jak jakieś rady to ustalmy kolejność przycisków. Są następujące

1. ->->
    2. 55*
    3. 55*
    4. 65*
    5. zmywanie tylko góry
    6. zmywanie góry i dołu

W samym rogu po drugiej stronie zmywarki
    7.Włącznik

Jakieś pomysły
    Zmywarka nie chce zakończyć programu jak powinno być 5 minut do końca zaczyna od nowa program.
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 9  
    skryn napisał:
    I nie ma opcji, żeby nie zadziałało. W przeciwnym razie, masz połamany któryś popychacz przycisku, który fizycznie nie naciska na mikro włącznik.
    Wcześniej wciskałem inne przyciski. Po wciśnięciu tych przycisków rzeczywiście zadziałało.
    1. Zastanawiam się od czego program zgłupiał czy po tym, jak kilka razy próbowałem uruchomić jak było zanieczyszczone, czy po prostu jak się zapcha to po każdym czyszczeniu trzeba robić taki reset?
    2. Możesz mi przesłać instrukcje jakie masz do tej zmywarki? poczta99(malpa)o2.pl Dziękuje za pomoc.
  • Poziom 9  
    Jeszcze raz dziękuję.
    Problem rozwiązany.