Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przerwana ścieżka ładowania huawei y5 II

09 Cze 2018 11:48 741 5
  • Poziom 2  
    Cześć ! Chcialabym się Was poradzić. W lutym popsuł mi się telefon ( za mocno wcisnęłam ładowarkę ) została przerwana ścieżka, oddawałam telefon do naprawy.. Ale powiedzieli mi, że niestety ale nie da się tego naprawić :) telefon ma nie cały rok .. Używałam go 6 msc, i teraz pytanie do Was da się to jakoś naprawić na własną rękę czy faktycznie już nic z tym nie zrobie? Zamówiłam ostatnio ładowarkę zewnętrzna, którą ładuje się baterię czy sądzicie, że telefon dzięki niej będzie działać?
    Pozdrawiam. I liczę na odpowiedzi :)
  • Poziom 39  
    Elisss napisał:
    Zamówiłam ostatnio ładowarkę zewnętrzna, którą ładuje się baterię czy sądzicie, że telefon dzięki niej będzie działać?
    O ile ładowarka jest dedykowana dla danego typu baterii a telefon nie uległ większemu uszkodzeniu ("serwisant", który nie potrafi wykonać zleconej usługi :D ).
    Telefon powinien działać.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    gumisie napisał:
    Elisss napisał:
    Zamówiłam ostatnio ładowarkę zewnętrzna, którą ładuje się baterię czy sądzicie, że telefon dzięki niej będzie działać?
    O ile ładowarka jest dedykowana dla danego typu baterii a telefon nie uległ większemu uszkodzeniu ("serwisant", który nie potrafi wykonać zleconej usługi :D ).
    Telefon powinien działać.
    Pozdrawiam

Dedykowana jest dla mojego modelu telefonu :) wcale bym się nie zdziwiła, bo to taki mniej znany serwis w moim mieście.. Odkrecil spojrzał i powiedział, że nie da się naprawić.. W dodatku pobrudzil mi telefon i zgubił jedną ze śrubek.. I gdybym sie od 3 tyg nie upominala o telefon to wcale bym go nie odzyskała..

Dodano po 5 [minuty]:

PITERRR napisał:
    Witam. Ścieżka czy może pad oderwany i nie ma do czego przylutować nowego portu micro USB? Zmień Serwis GSM.

Nie mam pojęcia, przyszedl i powiedział, że ścieżka została przerwana i nie da się naprawić :(
  • Poziom 39  
    Elisss napisał:

Dedykowana jest dla mojego modelu telefonu
    Szukać coś w tym rodzaju, oczywiście jest to, tylko przykład (nie obsłuży Twojej baterii).
    Jedyne sensowne rozwiązanie w Twoim przypadku to:
    PITERRR napisał:
    Zmień Serwis GSM.

Pozdrawiam