Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Windows 10 czarny ekran - Czarny ekran z kursorem

mateusz2957 11 Cze 2018 13:04 2367 8
  • Windows 10 czarny ekran - Czarny ekran z kursorem

Poziom 2  

Witam od wczoraj mam problem z komputerem ponieważ gdy próbuję włączyć komputer zalogować się mogę normalnie ale po zalogowaniu wyskakuje czarny ekran z kursorem jedynie który wygląda jak z xp tak samo jest ta klepsydra gdy włączam ctrl alt del ale jak to włączę to nie mogę uruchomić menedżera zadań bo nie wyskakuje mogę tylko jeździć kursorem proszę o pomoc
    System Windows 10
    Gdy wczoraj uruchomiłem komputer było dobrze a dziś było po zalogowaniu przygotowanie do systemu coś takiego a potem po resecie nic i czekam już około godziny
    Proszę o szybka pomoc
    PS: nie mogę nawet włączyć trybu awaryjnego

0 8
    Specjalista - urządzenia lampowe

mateusz2957 napisał:
    po zalogowaniu wyskakuje czarny ekran z kursorem jedynie który wygląda jak z xp tak samo jest ta klepsydra

To z kursorem tylko czy z klepsydrą? Może zdjęcie?

mateusz2957 napisał:
    Gdy wczoraj uruchomiłem komputer było dobrze a dziś było po zalogowaniu przygotowanie do systemu coś takiego a potem po resecie nic

Czyli ci brakło cierpliwości, albo system utknął po instalacji nowego builda Win10.

mateusz2957 napisał:

Masz tam jeszcze jakiegoś innego użytkownika?

0
    Poziom 2  

squeze napisał:
    a tryb awaryjny? uruchamiałeś też czarny ekran czy ładuję się normalnie?

Jak uruchomiłem tryb awaryjny to to samo tylko rozdzielczość ekranu się zmieniła i tyle

Dodano po 1 [minuty]:

jdubowski napisał:
    mateusz2957 napisał:
    po zalogowaniu wyskakuje czarny ekran z kursorem jedynie który wygląda jak z xp tak samo jest ta klepsydra

To z kursorem tylko czy z klepsydrą? Może zdjęcie?

mateusz2957 napisał:
    Gdy wczoraj uruchomiłem komputer było dobrze a dziś było po zalogowaniu przygotowanie do systemu coś takiego a potem po resecie nic

Czyli ci brakło cierpliwości, albo system utknął po instalacji nowego builda Win10.

mateusz2957 napisał:

Masz tam jeszcze jakiegoś innego użytkownika?

Klepsydra się pokazuje na chwilę jak klikam ctrl alt dlt. Nie mam innego użytkownika

0
    Specjalista - urządzenia lampowe

mateusz2957 napisał:
    Nie mam innego użytkownika

Zabootować z jakiegoś CD w rodzaju PCUnlocker i aktywować usera Administrator. Zalogować się i zobaczyć co będzie.

0
    Poziom 18  

Ja spotkałem się z czymś podobnym, ale bez problemu udało się odpalić menadżera zadań skrótem lewy Ctrl + lewy Shift + Esc. Później uruchomiłem explorer.exe i samo się naprawiło.
    Ewentualnie sprawdź skrót Win + R i wtedy spróbuj explorer.exe odpalić.

Jeśli nie zadziała to uruchom komputer z jakiegoś liveCD i sprawdź SMART dysku.

1
    Poziom 2  

aachi napisał:
    Ja spotkałem się z czymś podobnym, ale bez problemu udało się odpalić menadżera zadań skrótem lewy Ctrl + lewy Shift + Esc. Później uruchomiłem explorer.exe i samo się naprawiło.
    Ewentualnie sprawdź skrót Win + R i wtedy spróbuj explorer.exe odpalić.

Jeśli nie zadziała to uruchom komputer z jakiegoś liveCD i sprawdź SMART dysku.

Nie Działają żadne skróty tylko jest ta klepsydra i nic się nie dzieje

2