Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działający router ,jak podłączyć

11 Cze 2018 23:53 204 2
  • Poziom 4  
    Witam próbuje i próbuje połączyć ze sobą 2 routery ,problem jest ze albo się nie widzą przez konsole albo Internet działa ,działa i 3 minuty nie działa i tak w kółko i już próbowałem chyba wszystkiego i kanały rożne i aby G zamiast B,G,N
    posiadam centralny router i od niego kablem LAN do routera i z niego do prawie identycznego routera tez kablem LAN może daje jakiś błąd w adresie bramki domyślnej albo w czymś takich mógłby mi ktoś podać schemat jak tą podłączyć lub co robię złe ,routery są dość sporej odległości od siebie wiec chciałbym żeby ten kabel je łączył i ułatwiał łączność niżej załączam schemat podłączenia

za wszelkie wskazówki będę bardzo wdzięczny

Nie działający router ,jak podłączyć
  • Poziom 4  
    okej ,poprawie ten błąd z bramo .

a co do tej 2 kwestii chciałbym aby tel/laptop sam przechodził z routerów ponieważ jestem mam na parterze i bierze dwa pokoje u góry i 2 na dole a drugi router znajduje się z lewej części domu i tez u góry 2 pokoje i 2 na dole
    kiedyś miałem inne nazwy i strasznie było to meczące przechodzę do pokoju obok a tu 1 kropka i ustawienia ,wi fi przełącz sieci dlatego chciałbym mieć tako samo aby się automatycznie przełączało to masz jakoś rade?