Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka do 1500 jak najbardziej robieralna

13 Jun 2018 20:54 477 5
 • #1
  User removed account
  Level 1  
 • Helpful post
  #3
  mrice
  Home appliances specialist
  Jak do tej pory wszystkie LG które spotkałem były rozbieralne, całkiem ciekawa propozycja moim zdaniem. Co do Amica, uczucia mam wysoce mieszane, nie wiem jak na dziś dzień, ale jeszcze z pół roku temu ściąganie niektórych części do tych tworów było dość czasochłonne i to z winy Samsunga.
 • #4
  User removed account
  Level 1  
 • Helpful post
  #5
  mrice
  Home appliances specialist
  Generalnie jak chcesz mieć pewność, to miara w dłoń i do sklepu mierzyć, to co jest podawane nie raz się rozjeżdża z prawdą. Sam kiedyś w sklepie dla idiotów widziałem, jak dwie takie same prali różniące się tylko prędkością wirówki miały podane dwa różne zużycia wody.
  Blaty w pralkach też są różne, jeden kończy się idealnie z obudową i trzeba doliczyć miejsce na węże, inna ma blat wysunięty w tył, tak by "doszła" do ściany i zostało miejsce na węże z tyłu. Różne są też przodu, jedna płaska jak deska inna mocno wypukła.
 • #6
  wojtek440
  Level 12  
  Ja bym brał candy. Sam taka mam 5 lat i śmiga. Zbiornik chyba ma klejony, ale z ta rozbieralnoscia to tez roznie bywa. Amica niby rozbieralna a mama miala w 2010r. amice awst 10l, 3x padla na gwarancji- sterownik, a po gwarancji poraz 4 padło sterowanie. Wiec pralka 2 letnia z hakiem poszla na złom.