Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

komputer dlugo sie wylacza

falueloxi 14 Cze 2018 14:37 174 8
  • #1 14 Cze 2018 14:37
    falueloxi
    Poziom 2  

Dzien dobry,

Ostatnimy czasy przydazyl mi sie dziwny problem a mianowicie komputer zaczal mi sie wylaczac mega dlugi czas miedzy 5-10 min, komputer jest stosuknowo nowy ma 5miesiecy, podczas pracy oraz wlaczania sie chodzi jak brzytwa lecz gdy chcem go zresetowac lub wylaczyc trwa to mega dlugo wiec postanowilem sformatowac go myslalem ze problem siedzi w systemie lecz po formatowaniu efekt ten sam komputer w dalszym ciagu wylacza sie dlugi czas

Ps. sorka za brak znakow Polskich klawiatura azerty

0 8
  • #2 14 Cze 2018 14:45
    mariuszp19
    Poziom 32  

Na początek, to podaj specyfikację komputera.

0
  • #3 14 Cze 2018 17:03
    falueloxi
    Poziom 2  

Procesor Intel Core i7-7700HQ 2.81GHz, 16GB ramu, karta graficzna nvidia geforce gtx 1050TI, windows 10 familly 64bits, 2 dyski jeden SSD i HDD smart dysków w zalłączniku,

PS. jest opcja ze może być to spowodowane nie sprzętem a aktualizacjami windows 10 ?

0
  • #5 14 Cze 2018 18:36
    falueloxi
    Poziom 2  

kwestia tego ze komputer sformatowalem dzis rano wiec wirus nie wchodzi w gre komputer jest postawiony od zera jedynie aktualizacje windowsa zostawilem, plus zauwazylem ze oprocz powlonego zamykania sie systemu gdy np na pulpicie klikne ppm dlugo sie wlacza pole opcji wiec jesli jest ktos kto mogl by przejzec smart dysku ktory wyslalem lub jesli ktos juz sie spotkal z podobnym problemem pls help

0
  • #6 14 Cze 2018 19:24
    mariuszp19
    Poziom 32  

Daj mu czas na pobranie i zainstalowanie aktualizacji.

0
  • #7 15 Cze 2018 10:38
    leszek333
    Poziom 6  

Jeśli masz pobrane wszystkie aktualizacje Windowsa spróbuj odinstalować ostatnią. Są z nią problemy- ja maiłem akurat przy logowaniu.
    Jak odinstalować znajdziesz w sieci bez problemu.

0
  • #8 15 Cze 2018 10:51
    icosie
    Poziom 32  

leszek333 napisał:
    spróbuj odinstalować ostatnią.

To nic nie da, za parę dni sama znów się zainstaluje, przy okazji muląc komputer w ciągu dnia (instalacja pakietu) i zapychając ponownie internet (pobieranie aktualizacji).

W Windows 10 nie da rady wyłączyć aktualizacji. (mówię o prostych metodach bez kastracji całego systemu)

Pozdrawiam

0
  • #9 15 Cze 2018 10:53
    leszek333
    Poziom 6  

Żeby rozwiązać problem trzeba znaleźć jego źródło- znajdziemy źródło zastanowimy się jak go dalej rozwiązać.. Nie mówię ze to trwałe rozwiązanie

0