Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

subik na stx GDN-22-120-4-SS

tyrasek 23 Aug 2005 14:52 3885 5
  • chcial bym zebyscie ocenili moj subik sklada sie on z dwoch niskotonowych stx GDN-22-120-4-SS tunelu bass reflex o srednicy 8 cm i dlugosci 14 cm
    skrzynia ma objetosc 50 litrow i ma wymiary
    wysokosc 70 cm
    szerokosc 28 cm
    glebokosc 34 cm

jest zbudowany z plyty wiorowej o gr. 22 mm poskrecany na wkrety i uszczelniony silikonem

koszt calej budowy

2 x GDN-22-120-4-SS 2x 40 zl = 80zł
    skrzynia koszt z poskrecaniem i poklejeniem 35zl
    okleina 10zl
    tunel bass reflex 10zl
    terminal 10zł
    w sumie 145zl

jezeli byl by ktos zainteresowany boge go sprzedac

Cool? Ranking DIY
    Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
    About Author
    tyrasek
    Level 9  
    tyrasek wrote 43 posts with rating 2, helped 0 times. Live in city czestochowa. Been with us since 2004 year.
    INtRO_Tech
    Level 14  
    Ładnie wygląda, może cosik o wrażeniach odsłuchowych? Przyznam że pierwszy raz widze suba na dwóch głośnikach, kojarzy mi się z "podłogówkami" do kina domowego i home audio... Pozdrawiam...
    Łukaszz
    Level 14  
    Opisz dokładniej tę konstrukcje i dodaj troche więcej zdjęć.
    tyrasek
    Level 9  
    wrazenia odsluchowe bardzo mi sie podoba jak gra jest dosc dynamiczny i mocny bass niestety nie posiadam juz zadnych zdjec ktore mogly by ukazywac subika w trakcie budowy. mysle sobie nad kupnem jeszcze do niego jakiegos filtra albo jak byl by jakies zdolny czlowiek ktory by mi pomogl zbodowac samemu taaki filtr to byl bym bardzo widzieczny
    aryan2
    Level 12  
    koc nie pasuje do zołtych membran:P lepszy ddziwek ma stxsc :P ladniej wygladalby z br na srodku; br liczyles?
    tyrasek
    Level 9  
    no to tak bass reflex jest strojony a to nie jest koc tylko okladzina na glosniki i to ze bass reflex wygladal by na srodku lepiej to jest kwestia gustu