Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Inne] Dvd pioneer avic-f940 teledyski format pliku

mariusz_1988 15 Jun 2018 13:10 1824 11
    mariusz_1988
    Level 12  
    Witam mam problem z odtworzeniem teledysków w tym
    Odtwarzaczu. Jaki program jest dobry do przerobienia
    I jaki format wybrać? Mam stary teledysk i we właściwościach jest format Microsoft mpeg4 avi. Przerabialem inny teledysk na taki format programem avs video converter i nie działa niestety. Czy ktoś spotkal sie z takim przypadkiem? Proszę o pomoc. I jeszcze jedna sprawa nie slychac mnie jak sie polacze telefonem po bluetootch czy to może byc mikrofon uszkodzony?
    User removed account
    Level 1  
    mariusz_1988
    Level 12  
    Niestety w instrukcji nie ma nic o formatach jakie odtwarza.
    Tak jak pisałem mam stary teledysk który działa konwertowalem nowy na takie parametry jak ten stary i nie działa niestety.
    User removed account
    Level 1  
    mariusz_1988
    Level 12  
    na fotce parametry teledysku który działa w radio ja jak chce zrobić taki sam mi nie działa. Proszę niech ktoś zrobi u siebie na kompie jakikolwiek teledysk z takimi parametrami i wyśle na maila do mnie i sprawdzę. Może ja coś źle robię albo program mam do d...y. pozdrawiam i z góry dziękuje za zaangażowanie. mariusz.p.88(malpa)wp.pl
    [Inne] Dvd pioneer avic-f940 teledyski format pliku
    olador
    Level 35  
    Przychylając się do prośby zmontowałem i wysłałem...
    mariusz_1988
    Level 12  
    olador wrote:

Jak tylko żona wróci i będzie miał kto z małym zostać lecę sprawdzę. i napiszę co i jak
    User removed account
    Level 1  
    mariusz_1988
    Level 12  
    olador wrote:

niestety nie działa wyskakuje" ścieżki które nie mogą być odtworzone zostaną pominięte."
    User removed account
    Level 1  
    mariusz_1988
    Level 12  
    anmedia wrote:
    Wyprobuj to co ci podeslas kolega @olador bo tez powinno dzialc. To jest mp4 z kodekiem mpeg4.
    Nie działa ten filmik w aucie niestety
    anmedia wrote:
    Kolego @mariusz_1988 drugie wideo ktore podeslales, zakodowales kodekiem FMP4, to juz jest wogole poza standardami i ten plik video malo ktore player, zwlaszcza sprzetowy odtworzy. I porownujac jakosc, wideo zakodowane FMP4 ma wiecej kwadratow, i zajmuje wiecej miejsca!
    Tego video nie ma na YT? Jak je pobierzesz bedzie zakodowane w mp4. Wideo ktore kolega @mariusz_1988 ci przekonwertowal to standard na YT. Jak zadziala w aucie, to mozesz pobierac z YT.

Ten plik który ci wysłałem to mam go od dawna jakies 10lat temu wypalony na cd nie konwertowałem go niczym. znalazlem jeszcze jeden który tez działa i jest w mp4. Co jest grane z tym radiem że ma takie kaprysy.

Dodano po 1 [minuty]:

Mam jeszcze jedno pytanie bo ja chce odtwarzać filmiki z usb cz to może być tu problem?
    sprawdzałem te filmiki co na usb nie chodzą i cześć na dvd wypalona latała te w .avi
    mariusz_1988
    Level 12  
    witam ponownie może [Inne] Dvd pioneer avic-f940 teledyski format pliku komuś się przyda oto parametry jakie trzeba ustawić by radio odtwarzało rozdzielczość i koniecznie bitrate poniżej 1000! Druga fotka po zrobieniu teledysku który działa na 100% [Inne] Dvd pioneer avic-f940 teledyski format pliku

Dodano po 34 [sekundy]:

witam ponownie może [Inne] Dvd pioneer avic-f940 teledyski format pliku komuś się przyda oto parametry jakie trzeba ustawić by radio odtwarzało rozdzielczość i koniecznie bitrate poniżej 1000! Druga fotka po zrobieniu teledysku który działa na 100% [Inne] Dvd pioneer avic-f940 teledyski format pliku