Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel astra 92`c16nz głośna praca silnika

23 Sie 2005 15:40 3024 3
  • Poziom 10  
    Mam pytanie posiadam opelka i od ostatniego czasu dochodzą mnie bardzo brzydkie odgłosy z silnika. Np. podczas przyśpieszania słychać taki niski ton dudnienia i takie jak by metaliczne odgłosy z pseudo gaźnika. Na wolnych obrotach jest ok., ale za to nie chce mi jeździć na benzynce. A na tej nieszczęsnej benzynce to non stop gaśnie i dużo głośniej chodzi. Olej w porządku. Myślałem, że to może wydech, co do tego dudnienia. A ten metaliczny warkot z gaźnika to ja nie wiem. Kombinowałem i kombinowałem i du..... Myślałem jeszcze, że morze pasek rozrządu przeskoczył o jeden ząbek. Ale ja nie wiem jak to się obawia. Jeśli ktoś cokolwiek morze pomóc to z góry dziękuję.:):):):):)
  • Poziom 11  
    Ja bym uczepil sie pompy wodnej zmieniales ja kiedys jaki masz przebieg
  • Poziom 22  
    A czy to oby nie zawory?
  • Poziom 30  
    W astrach nie bylo silnika zasilanego gaznikiem. Odstaw auto do warsztatu niech ci ten dzwiek namierza bo my to mozemy tylko domniemywac. Jesli ci pasek przeskoczyl to bedzie sie silnik tlukl. W oplach byl problem z paskami lubialy pekac a producent zalecal z wymiana jego wymieniac rowniez pompe ktora zwykle ulegala zatarciu a jest nim napedzana.
    Pozdrawiam.