Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laptop Lenovo 10" procesor N2807 ( 1.56- 2.16) ,4 GB ,500GB - do diagnost

moxy41 16 Jun 2018 19:15 279 11
    Pedros050
    Level 43  
    Witam. Jaki OS jest zainstalowany?
    Pedros050
    Level 43  
    Jeśli masz sterownik interfejsu pod Win 10 to tak.
    moxy41
    Level 10  
    Interfeis pracuje także na W10 ale wszyscy klepią jak mantra że W7 - bo wszelkie piraty na tym chodzą.Mnie chodzi czy taki mały laptop Medion/Lenovo o tak małym ekranie i procesorze N2807 1.5 - 2.16 GHz ,4 GB ram ,500 GB HHD podoła. Ja pracowałem na takim małym sprzecie DELPHI ( orginalny laptop - w "polewie gumowanej" )jak się nie mylę procesor ATOM ?
    Karaczan
    Level 41  
    Zadziałać powinno, lecz wydajność tego będzie tragiczna.
    CPU jest na dzisiejsze standardy koszmarnie powolny, wyższe modele Core2Duo go nawet deklasują.
    Oprogramowanie WoW jest pisane w Java, która to też zbyt wydajna nie jest.
    Bardzo powolnie, ale zadziała...

Jeśli myślisz o diagnostyce na poważnie to rozejrzyj się za jakimkolwiek używanym laptopem...
    piotrekwoj1
    Level 39  
    Ja mam starego HP-ka z procesorem 1.6, 2GB ramu i daje radę.
    Karaczan
    Level 41  
    Tylko czy z Atomem czy jakimś pełnoprawnym CPU?
    Bo tego Atoma rozwala nawet mało popularny C2D L7500...
    Do tego Win10 na pokładzie.

I nie porównujmy dedykowanego laptopa od producenta interfaceu, do sprzętu cywilnego...
    Na pewno oryginał nie był na W10, i był mocno zoptymalizowany pod kątem obsługi tego jednego programu...

Bardzo dawno temu miałem WoW z palmtopem na WinCE.
    Wersja na ten antyczny palmtop działała lepiej niż wersja PC na może nie top, ale średniej klasy sprzęcie na tamte czasy...
    A mówimy o działaniu na sprzęcie który koło klasy średniej nie leżał nigdy.
    Jedyna jego zaleta to energooszczędność.
    Karaczan
    Level 41  
    Ciężkie są. Choć fakt że solidne.
    Ja bym polecał Lenovo X201/X220/X230.
    Dużo lżejsze, conajmniej tak samo solidne, używanych gratów do ew naprawy dużo na rynku i ceny nie z kosmosu.

Sam działam na składaku X220/230, do pracy przy furach, jak i na codzień do netu, i jedyne co bym chciał więcej od niego to ekranu wyższej rozdzielczości ;)

Choć też pewnie nie do końca obiektywnie na to patrzę, bo może wizualnie mój strupek wygląda kiepskawo, za to nadrabia bebechami ;)
    8GB RAM 1600, 2x128GB SSD (mSATA i 2.5"), do tego CoreI5-3320M i 2 wentylatory. Więc jest albo mega cicho, albo stosunkowo dlugo utrzymuje Turbo (3.3GHz).
    Wydajnościowo jeszcze na długo taki config wystarczy...