Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z programami p2p przy internecie radiowym

23 Sie 2005 17:33 1193 10
  • Poziom 10  
    Hej wszystkim mam internet radiowy i zaden program typu p2p niechce sie laczyc? Windowsa xp sp2 mam odblokowuje programy firewarem administrator portów nie poblokowal kontaktowalem sie z nim i sprawdzalem programami! CO TO MOZE BYC? Tunelowanie robilem to niekture programy jak kazaa sie polaczyly ale to mnie nie zadowala bo jest lowID a za Hight ID trzeba zabulic i niemam pewneosci czy bedzie wszystko ok! POMOZCIE PROSZE

Moderowany przez kosmita:

nie pisz dużymi literami -> regulamin pkt 10.9 i staraj dokładnie opisać się swój problem w temacie

Moderowany przez jankolo:

Temat postu zmieniłem

• Poziom 10  
    a z jakich oprócz kazzy programów korzystałeś????
  • Poziom 10  
    Korzystalem z dc++ kazaa rozne wersje emule edonkey shreaza direct conect. I nic! Przypadadek najdziwniejszy!
  • Poziom 30  
    E-mule e-donkey i innego typu programami nie polaczysz sie bo potrzebujesz zewnetrzne IP. Zeby sie połączyć poprzez np Direct Connect musisz w opcjach programu ustawić że jestes pasywny (passive w opcjach) ja mam sieć radiową i z siecia torrent łącze sie przy pomocy Azureusa, bo inne programy tego typu działają kiepsko.
  • Poziom 35  
    To że masz Low Id i kiepskie transfery to jest wina wewnętrznego Ip i tutaj musiałbyś wykupić zewnętrzne o ile to jest możliwe.
    Windows Xp ma standardowo ustawiony limit połaczeń na 10 i będziesz musiał programem Xp-AntiSpy zmienić na większą ilość np 100
  • Poziom 10  
    Mam zewnetrzne IP nawet to sprawdzalem jakims testerem na stronie no i tak powiedzial administrator.gdy w dc++ ustawie na tryb pasive lub active to znajdzie haby ale nieda sie polaczyc. Sprubuje Azuresem ale wydaje mi sie ze kumpel mial i tez niedalo sie polaczyc! A wogole jak cos sciagnac Azuresem to bym sprawdzil.
  • Poziom 30  
    Żeby ściagnąć cokolwiek programem Azureus czy innym programem torrenta musisz miec plik o rozszezeniu torrent poszukaj czegos co ma dużo źródeł na www.tdt.org.pl
  • Poziom 10  
    Patrzylem na azuresie ale takze niechodzi wcale nic nie sciaga juz patrzylem na wielu filmach na muzyce i sciaganie wcale nie rusza skanowalem porty.

Skanowalem porty i te z oznaczeniem filtered to sa zablokowane.
    Co mozna teraz powiedziec o nich to ich wina?

This May Take a Minute or Two.. Please Wait...

Starting nmap V. 3.00 ( www.insecure.org/nmap/ )
    Interesting ports on ahw22.internetdsl.tpnet.pl (83.16.204.22):
    (The 9991 ports scanned but not shown below are in state: closed)
    Port State Service
    22/tcp open ssh
    80/tcp open http
    135/tcp filtered loc-srv
    137/tcp filtered netbios-ns
    138/tcp filtered netbios-dgm
    139/tcp filtered netbios-ssn
    445/tcp filtered microsoft-ds
    593/tcp filtered http-rpc-epmap

Nmap run completed -- 1 IP address (1 host up) scanned in 42 seconds

Z udp niema problemow wszystkie raczej sa otwarte.

This May Take a Minute or Two.. Please Wait...

Starting nmap V. 3.00 ( www.insecure.org/nmap/ )
    Interesting ports on ahw22.internetdsl.tpnet.pl (83.16.204.22):
    (The 9992 ports scanned but not shown below are in state: closed)
    Port State Service
    135/udp open loc-srv
    137/udp open netbios-ns
    138/udp open netbios-dgm
    139/udp open netbios-ssn
    445/udp open microsoft-ds
    514/udp open syslog
    593/udp open http-rpc-epmap

Nmap run completed -- 1 IP address (1 host up) scanned in 76 seconds
  • Poziom 35  
    Wpisałem w przeglądarce twój adres Ip i pokazłao się takie coś..

Cytat:

Szanowny Abonencie!

Z przykrością informujemy, że do dnia dzisiejszego nie odnotowaliśmy wpłaty abonamentu za korzystanie z Internetu. W związku z tym usługa dostępu do Internetu zostaje ograniczona do czasu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Z usług internetowych dostępna będzie jedynie poczta e-mail z poziomu programu pocztowego.

Przy próbie wyświetlenia dowolnej strony WWW zostanie wykonane przekierowanie na niniejszą stronę.

Prosimy o poinformowanie Biura Obsługi Klienta o dokonaniu wpłaty na nasze konto poprzez przefaksowanie dowodu wpłaty na nr faksu 232-17-33 albo wysłanie zeskanowanego obrazu e-mailem na adres bok(malpa)r-link.pl

Biuro Obsługi Klienta R-Link Sp. z o.o
    ul. P.O.W. 13
    87-800 Włocławek
    tel. 231-53-00
  • Poziom 10  
    Taki komunikat w azuresie mi wyskakuje:

If you have router/firewall, place chceck that you have port 6882 UDP open. Decentralised tracking requires this.
    Na innych portach tez tak azures sie zachowuje.

Moze to pomoze.

Chca kase ale chodzi mi internet to nie tego wina bo z p2p mecze sie 2 miesiace juz.
  • Moderator Samochody