Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Volvo V40 1.8 1997 - Przerobienie kluczyka

19 Cze 2018 22:28 390 3
  • Poziom 4  
    Witam mój stary klucz od Volvo V40 1997 cały się skruszył ciężko przekręcić kluczyk na stacyjce bo obudowa już prawie nic nie trzyma, dostałem pomysł by zrobić z zwykłego klucza na tak zwany "scyzoryk" i moje pytanie się nasuwa bo nigdy nie miałem z tym do czynienia chodzi głównie o grot, klucz zwany "scyzorykiem" który zamówię na allegro jego grot będę musiał przerobić u kogoś? ile takie coś kosztuje? oglądałem te klucze scyzoryki na allegro ale niestety te obudowy pasują tylko do poliftowych wersji, czy można zamówić od innych modeli np. od audi czy BMW? czy taki grot to przerobienia będzie pasował? czy liczyć tylko na Volvo? następna sprawa to immobilizer chciałbym go zdemontować i słyszałem o takim sposobie jak przyklejenie go do stacyjki na stałe czy jest to sposób pewny? jakie wyjdą mniej więcej koszta?
  • Poziom 43  
    A byłeś w zakładzie zawodowo dorabiającym klucze?
  • Poziom 4  
    DiZMar napisał:
    A byłeś w zakładzie zawodowo dorabiającym klucze?

u mnie nie ma takich zakładów jest jeden ale tam są tłuki niby umieją ale robią niedbale a potem wciskają że inaczej się nie dało, dlatego bedę musiał pojechać dalej no ale wole trochę poczytac waszych rad