Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] PHILIPS LED 50PUS6262 problem - PHILIPS LED 50PUS6262 zniknęły niektóre program

20 Cze 2018 17:27 279 5
 • Poziom 2  
  Kilka dni temu kupiłam nowy telewizor, jednak okazało się, że kabel antenowy ledwo sięga. Po włączeniu telewizora pojawiły się nowe programy tj Metro czy Wp. Mój tata stwierdził jednak, że tak być nie może i kupił przedłużenie do kabla. Podłączył... i wszystkie programy zniknęły. Nie pomogło żadne wyszukiwanie programów, ani nic. Dlatego też na powrót podłączył starą część kabla i w prawdzie niektóre programy wróciły, jednak ww Metro , Wp i kilka innych zniknęło na dobre. Przyznam, że jestem zielona w temacie i już nie wiem co robić.
 • Pomocny post

  Poziom 39  
  Najlepiej byłoby wymienić przewód na jednolity odpowiedniej długości, każde przedłużanie, łączówka to strata sygnału. Po drugie jaka jest lokalizacja, miejsce odbioru? Po trzecie jaka antena została użyta do odbioru DVB-T. Kanały Meteo, oraz WP odbieramy na innej polaryzacji niż reszta kanałów.
 • Poziom 2  
  olador napisał:
  Nadajnik Ślęża
  https://emimaps.emitel.pl/
  Jaka antena?
  Proszę kanały wyszukać ręcznie.
  mux1-k55
  mux2-k58
  mux3-k25
  mux8-k6 pol. pionowa  Wszystkie kanały są poza tym z mux 8 w tym przypadku wyświetla się komunikat o złej jakości sygnału. Zastanawia mnie tylko dlaczego wcześniej wszystko dobrze działało a teraz ten sygnał praktycznie zniknął...
 • Poziom 34  
  Mux8 nadawany jest w polaryzacji pionowej pozostałe w poziomej.
  Nic nie wiemy o antenie-jest wzmacniacz antenowy czy symetryzator?
 • Poziom 2  
  Wymiana całego kabla zadziałała, okazało się, że jest uszkodzony w jednym miejscu i dlatego był problem z programami. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc :)