Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piecyk łazienkowy Ariston Fast 11-14CFE Bateria wytrzymuje miesiąc

21 Cze 2018 17:27 402 7
  • Poziom 16  
    Co miesiąc wymieniam baterie R 20. Próbowałem różne marki baterii i to samo. Gdzie szukać przyczyny.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 27  
    Może ten typ tak ma? Pomierzyć amperomierzem pobór prądy w stanie spoczynku i podczas zapalania i poboru wody, wtedy można coś dywagować.
    Ja mam Boscha dwie baterie R20 połączone równolegle i wytrzymują ponad rok.
  • Poziom 16  
    Dziękuję na początku też wytrzymywała bateria rok. Zrobię tak jak piszesz. Na razie to odkurzyłem piecyk w środku z kurzu. I wyczyściłem wszystko co elektryczne.
  • Poziom 35  
    Czy to były baterie alkaliczne, czy cynkowo-węglowe? Do piecyków należy dawać alkaliczne.
  • Poziom 21  
    Jeżeli alkaliczne też nie dają rady to przyczyną może być uszkodzony moduł zapłonowy bo to też się zdarza.
  • Poziom 16  
    Baterie kupowałem różne i drozsze i tansze.Alkaliczne też wytrzymały góra 3 miesiące ale piecyk długo iskrzy aby zapalić .A woda wiadomo leci zimna .Bo on ma trudnośći z zapłonem .Na nowej baterii pali od razu.
  • Poziom 15  
    Proponuję zastosować zasilacz. Problem w 100% zostanie rozwiązany.
  • Poziom 16  
    Tak masz rację ale mam daleko do gniazdka .A kucie pod instalację nie wchodzi w grę.Ale w przyszłości jest to do zrobienia.