Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Monitor kamery cofania. - Monitor kamery cofania. Jak podłączyć.

7936 21 Jun 2018 20:46 5070 7
 • #1
  7936
  Level 18  
  Witam. Na zdjęciach przedstawiam ekran kamery cofania. Niestety nie mam żadnego opisu kolorów przewodów. I nie wiem jaki to model. Ustaliłem tylko tyle, ze czerwony i czarny to zasilanie,oraz to że monitor może obsługiwać dwie kamery . Poszukuje, potrzebuje informacji o pozostałych przewodach. Jak podłączyć kamerę, czy kamery. Oraz wszelkie inne informacje związane z ekranem.
 • #3
  7936
  Level 18  
  Witam.
  Zwrot "chyba " raczej mi nie odpowiada. Co nie zmienia faktu że dziękuję za odpowiedź . Bardziej interesują mnie konkrety. Dlatego że nie chcę uszkodzić ekranu. Bo wiem ze ten jest sprawny. I chcę go wykorzystać. Myślę że zwrot wireles dotyczy tylko metody przesyłu sygnału video z kamery na monitor. Co moim zdaniem nie zmienia faktu iż musi być odbiornik który jest podłączony do wejścia sygnału video.
 • #4
  bubu1769
  Level 42  
  Skoro po podaniu zasilania na przewody czerwony i czarny ekran się uruchamia to podaj sygnał video na przewód żółty a później biały i zobacz czy pojawi się obraz, jeśli tak no to niebieski będzie od wstecznego.
 • #5
  7936
  Level 18  
  Sygnał od wstecznego. Co to jest ?
 • #7
  7936
  Level 18  
  Po testach. Żółty i zielony to sygnał video. Białego nie podłączyłem. Bo na dobrą sprawę nie jest mi potrzebny. Więc biały może być wspomnianym sygnałem z wstecznego.
 • #8
  7936
  Level 18  
  Kolory przewodów rozszyfrowane.