Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Monitor kamery cofania. - Monitor kamery cofania. Jak podłączyć.

21 Jun 2018 20:46 3609 7
  • Level 18  
    Witam. Na zdjęciach przedstawiam ekran kamery cofania. Niestety nie mam żadnego opisu kolorów przewodów. I nie wiem jaki to model. Ustaliłem tylko tyle, ze czerwony i czarny to zasilanie,oraz to że monitor może obsługiwać dwie kamery . Poszukuje, potrzebuje informacji o pozostałych przewodach. Jak podłączyć kamerę, czy kamery. Oraz wszelkie inne informacje związane z ekranem.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 18  
    Witam.
    Zwrot "chyba " raczej mi nie odpowiada. Co nie zmienia faktu że dziękuję za odpowiedź . Bardziej interesują mnie konkrety. Dlatego że nie chcę uszkodzić ekranu. Bo wiem ze ten jest sprawny. I chcę go wykorzystać. Myślę że zwrot wireles dotyczy tylko metody przesyłu sygnału video z kamery na monitor. Co moim zdaniem nie zmienia faktu iż musi być odbiornik który jest podłączony do wejścia sygnału video.
  • Level 40  
    Skoro po podaniu zasilania na przewody czerwony i czarny ekran się uruchamia to podaj sygnał video na przewód żółty a później biały i zobacz czy pojawi się obraz, jeśli tak no to niebieski będzie od wstecznego.
  • Level 18  
    Sygnał od wstecznego. Co to jest ?
  • Level 18  
    Po testach. Żółty i zielony to sygnał video. Białego nie podłączyłem. Bo na dobrą sprawę nie jest mi potrzebny. Więc biały może być wspomnianym sygnałem z wstecznego.
  • Level 18  
    Kolory przewodów rozszyfrowane.