Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oryginalny system diagnostyczny bez dodatkowych rocznych opłat

michalJast 21 Cze 2018 23:06 234 5
  • #1 21 Cze 2018 23:06
    michalJast
    Poziom 2  

Cześć wam, potrzebowałbym uzyskac od was troche wiedzy na temat systemu diagnostycznego do 5 tys. bez dodatkowych opłat corocznych. Najważniejszą z cech który musiał by mieć ten program to nie wyssane z palca rzeczy które potrafi zrobic tylko uzywany przez mechaników dobry sprzet o dużym zakresie robót. Cena jest taka a nie inna bo kosztorys pozwolił mi na ta cene , dofinansowanie z Uni ;) Jeżeli macie czas to pisać, mam około tygodnia czasu na oddanie projektu. Dzieki z góry za odpowiedzi

0 5
  • #2 22 Cze 2018 00:00
    arturavs
    Poziom 39  

michalJast napisał:
    5000 tys.

Za 5mln to każdy kupisz. ( 5 tysięcy tysięcy). :-)
    Z pięcioma tysiącami to nic oryginalnego nie kupisz. Chyba Autocoma chińczyka. Ale to kopia, i soft pirat.
    Może Vag'a uda się znaleźć. Ale wątpię.

0
  • #3 22 Cze 2018 13:38
    michalJast
    Poziom 2  

Sory, już poprawione;)
    A taki sprzęt jak Foxwell? dzwoniłem do przedstawiciela i co do aktualizacji są darmowe, ale czytałem o nim opinie i nie sa ciekawe, tylko czy to prawda?

0
  • #4 22 Cze 2018 14:09
    arturavs
    Poziom 39  

michalJast napisał:
    A taki sprzęt jak Foxwell?

Nie miałem do czynienia z takowym, ale sądząc po opisach na stronie to GT80 całkiem dobrze się prezentuje.
    Jeśli faktycznie robi to co opisują, to za tą cenę warto.

0
  • #5 22 Cze 2018 14:32
    michalJast
    Poziom 2  

No własnie.. miał ktos doczynienia z takim sprzetem? ( Foxwell gt80) jak spisuje sie co do łacznosci z autami?

0
  • #6 03 Lip 2018 08:51
    Doktorr
    Poziom 34  

Autel Maxi Das oscyluje koło tej kwoty. Launch X-431 Pro (ale za niego trzeba dać trochę więcej).

0